„Świat według Bundych” zawitał do streamingu. Gdzie obejrzeć kultowy serial?

Kolejny kultowy serial komediowy zawitał do polskiego streamingu. Tym razem padło na „Świat według Bundych” emitowany przez lata na antenie stacji Polsat. Gdzie można obejrzeć produkcję z Katey Sagal i Ed O'Neillem w rolach głównych?

„Świata według Bundych” – gdzie obejrzeć serial w streamingu?

Jeśli chcecie wrócić do kultowego „Świata według Bundych” to od dzisiaj macie taką możliwość dzięki platformie Polsat Box Go, która udostępniła w swojej ofercie pierwszy sezon produkcji przyciągającej swego czasu miliony widzów przed ekrany. Kolejne serie będą dodawane do serwisu w przyszłości. Nie jest to też jedyna nowość, jaka pojawiła się dzisiaj w ofercie Polsat Box Go.

Na platformie pojawiła się też „Niania” – polski remake popularnego swego czasu serialu komediowego „Pomoc domowa”, w której główne role zagrali Agnieszka Dygant i Tomasz Kot. W przypadku tego tytułu na platformie pojawiły się już trzy pierwsze sezony, a kolejne będą dodawane wkrótce. Obydwie produkcje możecie oglądać bez reklam w aplikacji Polsat Box Go w pakietach Premium oraz Plus (dostęp do tego ostatniego można kupić u operatora sieci Plus).

Swiat według bundych gdzie obejrzeć

W 2022 roku pojawiła się informacja sugerująca, że otrzymamy możliwość powrotu do bohaterów „Świata według Bundych” w ramach animowanej produkcji, w której swoje role mieli powtórzyć Katey Sagal (Peggy Bundy), Ed O'Neill (Al Bundy), Christina Applegate (Kelly Bundy) i David Faustino (Bud Bundy). Do tej pory nie pojawiły się jednak żadne nowe aktualizacje na temat projektu. Temat powrotu do kultowego serialu jest jednak od lat przedmiotem wielu dyskusji.

Jeszcze wcześniej David Faustino próbował namówić przedstawicieli Sony Pictures do zrealizowania aktorskiej kontynuacji „Świata według Bundych”, w której Budd wraca rodzinnego domu ze swoją byłą żoną, podczas gdy Al i Peggy mieszkają w Las Vegas po tym jak wygrali mnóstwo pieniędzy na loterii.

zdj. Sony Pictures