Światowa premiera Superheroes in concert - poznajcie szczegóły

Na niespełna trzy tygodnie przed premierą Superheroes in concert w Krakowie przyszedł czas na przedstawienie artystów, którzy wystąpią podczas koncertu.

Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy z takich filmowych superprodukcji jak Amazing Spider-ManBatman v SupermanIron Man, Avengers czy The Dark Knight Rises wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda - Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz.

Taniec, który jest ważnym elementem koncertu, również będzie wykonywany na żywo - i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Bartkowi towarzyszyć będzie Julia Adamczyk, szerzej znana publiczności z tanecznych produkcji telewizyjnych jak m. in. Voice of Poland. Czy wspomniane You Can Dance. Drugą taneczną parę tworzyć będą Mateusz Pietrzak i Gracja Górniak. Mateusz Pietrzak to dyplomowany tancerz, choreograf i pedagog tańca. Były tancerz formacji SPOKO, z którą zdobył tytuł Wicemistrza Świata w hip hopie. Gracja Górniak występowała już na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu m.in. w baletach Jezioro ŁabędzieRomeo i Julia,Dziadek do orzechów oraz w operze Aida, a także na festiwalach w Polsce, Niemczech, Chinach i Izraelu. Teraz będzie miała okazję wystąpić przed krakowską publicznością.

superheroes_miniaturka_3.png

Podczas koncertu najnowsze technologie pojawią się nie tylko za scenie. Publiczność będzie mogła, nie ruszając się ze swoich miejsc, wejść w świat superbohaterów za pomocą własnego smartfoma i gogli vr (które zapewniamy) cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki, której już teraz możecie posłuchać pod poniższym linkiem (http://bit.ly/2hzbpVC). Koncertowa playlista prezentuje większość tematów, które będzie można usłyszeć podczas superbohaterskiego wieczoru.

SUPERHEROES IN CONCERT

29.04.2017 TAURON Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

 

14.10.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Ceny biletów: 99zł - 279zł

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Link do biletów: www.eventim.pl/superheroes-in-concert

źródło: Superheroes.pl / Informacja prasowa