Światowa premiera Superheroes in Concert przeniesiona do Krakowa

Światowa premiera Superheroes in Concert została przeniesiona z Wrocławia do Krakowa na 29 kwietnia. Poznajcie szczegóły.

Koncert planowany na 22 kwietnia 2017 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu w związku z brakiem gwarancji dostarczenia odpowiedniej ilości i jakości gogli VR (przez jednego z producentów) nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Pracujemy nad nową datą dla koncertu we Wrocławiu, lecz obecnie z uwagi na brak konkretnego terminu, ma on status koncertu odwołanego.

Bilety zakupione na koncert we Wrocławiu mogą zostać wymienione na bilet na koncert 29 kwietnia 2017 roku w Krakowie bez żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo, aby wynagrodzić niedogodności związane z odwołaniem koncertu wrocławskiego, do każdego biletu, który zdecydują się Państwo wymienić, dodajemy kolejny darmowy bilet. Wszystkie bilety zachowują tę samą kategorię cenową.

W celu wymiany prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta bileterii Eventim. Przeprowadzi on Państwa przez ten krótki i łatwy do zrealizowania proces. Kontakt pod adresem email info@eventim.pl lub numerem telefonu+48 22 591 83 83. Wymiana będzie realizowana do dnia 20 kwietnia 2017 roku.

Posiadacze biletu mają także prawo do 100% zwrotu. Zwroty realizowane są w miejscach zakupu biletów.

Bilety zakupione drogą internetową -> kontakt info@eventim.pl lub +48 22 591 83 83

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych -> prosimy o udanie się do danego punktu sprzedaży wraz z biletami oraz paragonem.

źródło: Superheroes.pl