Sylvester Stallone też dostanie dokument od Netfliksa

Netflix zapowiedział kolejny dokumentalny projekt. Jego gwiazdorem będzie kolejny popularny aktor znany doskonale fanom filmowych produkcji z lat 80. ubiegłego wieku. Po tym, jak swojego dokumentu doczekał się Arnold Schwarzenegger teraz przyszła pora na produkcję, w której o karierze opowie Sylvester Stallone.

Po Schwarzeneggerze czas na dokument Stallone'a

Ostatnio Netflix upodobał sobie opowiadanie o gwiazdorach kina akcji z ubiegłego wieku. Niedawno w ofercie serwisu wylądował dokument „Arnold”, w którym pojawił się zresztą także sam Sylvester Stallone opowiadający o wielkiej rywalizacji z gwiazdorem „Terminatora”. Teraz okazuje się, że Stallone doczeka się też własnego dokumentu od Netfliksa.

Od blisko 50 lat Sylvester Stallone zapewniał rozrywkę milionom widzów na całym świecie dzięki swoim kultowym bohaterom i przebojowym seriom takim jak „Rocky” czy „Rambo”, a ostatnio także „Niezniszczalni”. Ten retrospektywny dokument zaoferuje widzom intymne spojrzenie na nominowanego do Oscara aktora, scenarzystę, reżysera i producenta, łącząc jego inspirującą historię z postaciami, które powołał do życia.

Dokument Sly | Sylvester Stallone trafi do widzów Netfliksa już w listopadzie tego roku.

zdj. Netflix