„Szadź” powraca do TVN-u. Kiedy 3. sezon serialu trafi do telewizji?

Już za nieco ponad miesiąc do TVN-u powróci „Szadź”. Serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli seryjnego zabójcy trafi do ramówki stacji z 3. serią, którą użytkownicy Playera obejrzeć mogli dokładnie rok temu. Data premiery 1. epizodu wyznaczona została na 3 września (godz. 21:35), jednak nie będzie to jedyna jesienna „premiera playerowa” na TVN-ie. 

Jesień na TVN-ie upłynie pod znakiem seriali Playera. Fabuła 3. sezonu „Szadzi”

3. sezonSzadzi” to rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? Mężczyzna umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. 
 
Tymczasem Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik).
 
Sprawdź też: Kalendarzowe zmiany nie tylko w Hollywood. Wyczekiwany polski film też zobaczymy z opóźnieniem
 

Kiedy telewizyjna premiera 3. sezonu serialu „Szadź”? Co jeszcze obejrzymy?

Po tvn-owskim debiucie „Szadzi” każdy kolejny odcinek 3. serii emitowany będzie w niedzielę o godzinie 21:35 (po „MasterChefie”). Na całość ostatniego sezonu serialu złożyło się 7 epizodów, wobec tego ostatni z nich pokazany zostanie w telewizji dokładnie 15 października. Fanów ramówki TVN-u czeka jeszcze jedna wrześniowa premiera, a mianowicie debiut „Pati” - spin-offu „Skazanej” z Olą Adamską w roli głównej. Na ten moment nie znamy jeszcze jednak terminu debiutu. Więcej o produkcji przeczytacie tutaj.
 
Dodajmy, że kolejny, 4. już sezon Szadzi” został oficjalnie zamówiony w marcu tego roku. Zdjęcia do najnowszej serii mają rozpocząć się niebawem, zaś premiera szykowana jest najwcześniej na 2024 rok
 
Może zainteresuje Cię: Nowy film Agnieszki Holland niedługo trafi do kin. Opowie o kryzysie uchodźczym na polskiej granicy
 
Dokładny harmonogram 3. sezonu serialu „Szadź” w TVN-ie przedstawia się następująco:
 
  • Odc. 1 – 3 września
  • Odc. 2 – 10 września
  • Odc. 3 – 17 września
  • Odc. 4 – 24 września
  • Odc. 5 – 1 października
  • Odc. 6 – 8 października
  • Odc. 7 – 15 października

Źródło i zdj. TVN