Szereg nowych aktorów zapoluje na wielkie tornado. Do „Twisters” dołącza gwiazda „Chilling Adventures of Sabrina”

Kolejny dzień – kolejne wieści castingowe o kontynuacji katastroficznego klasyka Twister”. Tym razem z obsadą związali się aktorzy z takich produkcji jak „Chilling Adventures of Sabrina”, „Spider-Man” i „The Mandalorian”.

Nowy film o łowcach burz zatytułowano „Twisters”. Projekt opisuje się nowym rozdziałem filmu z 1996 roku, w którym zespół badaczy polował na najpotężniejsze tornado od dziesięcioleci. Choć fabularne szczegóły pozostają pod kluczem wytwórni, pierwsze doniesienia wskazują, że obraz skupi się na wątku córki bohaterki granej przez Helen Hunt

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was, że w obsadzie filmu znajdzie się aktor, którego możecie kojarzyć z takich tytułów jak „Powodzenia, Leo Grande” czy „Peaky Blinders”. Dziś dowiedzieliśmy się, że produkcję zasilili też Kiernan Shipka („Chilling Adventures of Sabrina”), Maura Tierney („Romans”), Harry Hadden-Paton („Downton Abbey”), Sasha Lane („American Honey”), Nik Dodani („Atypowy”), David Corenswet („Pearl”), Tunde Adebimpe („Spider-Man: Homecoming”) oraz Katy O’Brian („The Mandalorian”).

Sprawdź też: Jesteśmy coraz bliżej premiery polskiego thrillera medycznego „Sortownia”. Zobaczcie materiał zza kulis

W głównej roli obsadzona została zaś Daisy Edgar-Jones („Gdzie śpiewają raki”). Wraz z nią na ekranie zobaczymy też Glena Powella („Top Gun: Maverick”) Anthony'ego Ramosa („Transformers: Przebudzenie bestii”) oraz Brandona Pereę („Nie!”). Reżyserem został Lee Isaac Chung („Minari”), który nakręci film na podstawie scenariusza Marka L. Smitha („Zjawa”). 

Universal Pictures wyznaczyło termin premiery filmu na 19 lipca przyszłego roku

Źródło: Variety / Zdj. Netflix