„Szybcy i wściekli 9” z dwoma steelbookami 4K UHD w Polsce. Jakie wydania dostaniemy?

Jak już informowaliśmy, na 28 października zapowiedziano premierę wydań DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem „Szybcy i wściekli 9”. Jakich wydań doczekamy się na polskim rynku? Zobaczcie okładki edycji przygotowanych przez dystrybutora.

Pod koniec października polski dystrybutor Filmostrada wypuści do sklepów polskie wydania z dziewiątą częścią popularnej serii „Szybcy i wściekli”. Produkcja doczeka się wydań na każdym z trzech nośników. W sumie dostępnych będzie pięć wydań na DVD, Blu-ray, jak i 4K UHD. Film „Szybcy i wściekli 9” doczeka się standardowej edycji na każdym z trzech nośników, a dodatkowo otrzyma też dwa steelbooki na 4K UHD. Na płytach obok ponad godziny materiałów dodatkowych znajdzie się też rozszerzona wersja reżyserska.

Dom Toretto (Vin Diesel) sądził, że życie banity ma już za sobą, ale nawet on nie może uciec przed przeszłością. Kiedy jego brat Jakob (John Cena, „Bumblebee”), z którym od dawna nie miał kontaktu, niespodziewanie objawia się jako niezawodny zabójca na zlecenie, cała ekipa zbiera się, by pomóc Domowi wyrównać stare rachunki i powstrzymać diabelski spisek znajomego wroga, dążącego do zniszczenia ich rodziny.

Szybcy i wsciekli 9 4K Steelbook Szybcy i wsciekli 9 4K Steelbook

Szybcy i wsciekli 9 4K UHD Szybcy i wsciekli 9 Blu-ray

Materiały dodatkowe w filmie „Szybcy i wściekli 9”

  • GAGI
  • F9: ALL INCLUSIVE: Zespół „Szybkich i wściekłych” zaprasza Cię do wstąpienia do ekipy, dając Ci sekretny wgląd w to, jak F9 wznosi tę epicką serię na jeszcze wyższy poziom. Materiał trwa ponad trzy kwadranse, przedstawia starych i nowych wykonawców i ich postacie, pokazuje kulisy kaskaderskie i wiele innych rzeczy
  • PRAKTYCZNIE SZYBKO: W kwestiach kaskaderskich każdy następny film serii przewyższa poprzedni. W tym materiale pokazujemy, jak Justin Lin i jego ekipa dokładają wszelkich starań, aby sfilmować możliwie najwięcej wyczynów kaskaderskich, przydając filmowi autentyczności, której się nie osiągnie, korzystając wyłącznie z efektów specjalnych i komputerowych
  • ZMIENNE PRIORYTETY: Po raz pierwszy od czasu, kiedy „Szybcy i wściekli” wystartowali w 2001 roku, spotykamy się z tyloma postaciami z cyklu. Przez ponad 20 lat nie tylko same postacie ewoluowały, ale zmienili się także aktorzy, którzy je przedstawiają. Sztuka często naśladuje życie, spójrzmy więc jak to wygląda na planie „Szybkich i wściekłych 9”.
  • SPRAWIEDLIWOŚĆ DLA HANA: Han wraca! Sung Kang i Justin Lin zdradzają kulisy powrotu tej uwielbianej postaci, zaś reszta obsady ujawnia, co dla nich znaczy powrót Kanga na plan.
  • DZIEŃ NA PLANIE Z JUSTINEM LINEM: Wkład reżysera w każdą produkcję filmową jest ogromny. Praca reżysera przy widowisku na skalę „Szybkich i wściekłych 9” jest niezmierzona. Spędź dzień z Justinem Linem na planie i zobacz, jak wymagająca jest to robota, zwłaszcza kiedy ty znasz już wszystkie odpowiedzi.
  • JOHN CENA: SUPERFAN SUPERSAMOCHODÓW: John Cena jest prawdziwym ekspertem od samochodów, a żadna seria nie korzysta z samochodów takich jak „Szybcy i wściekli”. Zobacz, jak John przeskakuje z jednego wyjątkowego samochodu do drugiego, zachowując się jak dziecko w sklepie ze słodyczami, co daje ci prawdziwy niezwykły wgląd na jedne z najrzadszych i najdroższych samochodów świata
  • -KOMENTARZ (WERSJA KINOWA I REŻYSERSKA) PRODUCENTA/WSPÓŁSCENARZYSTY/ REŻYSERA JUSTINA LINA

 Szybcy i wściekli 9 DVD

zdj. Universal Pictures / Filmostrada