Szykuje się niezła jazda! Ryan Gosling w widowiskowym zwiastunie komedii akcji

W marcu kinowe ekrany jeszcze raz spróbuje podbić Ryan Gosling. Gwiazdor, który podbił w tym roku serca widzów na całym świecie rolą Kena, zagrał główną rolę w komedii akcji „The Fall Guy” w reżyserii Davida Leitcha („Bullet Train”, „Deadpool 2”). W głównej obsadzie znalazła się też Emily Blunt.

Ryan Gosling i Emily Blunt w pierwszym zwiastunie filmu „The Fall Guy

Bohaterem filmu jest kaskader, który najlepsze lata kariery ma już za sobą. Dostaje jednak kolejną szansę i zostaje zatrudniony na planie, aby jeszcze raz odegrać rolę dublera popularnego gwiazdora (Aaron Taylor-Johnson). Gdy okazuje się, że reżyserią filmu zajmuje się jego była dziewczyna (Emily Blunt) atmosfera na planie zaczyna robić się napięta, a wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy główny gwiazdor filmu znika bez śladu.

The Fall Guy” luźno nawiązuje do serialu z lat 80. opowiadającego historię hollywoodzkiego kaskadera dorabiającego sobie jako łowca nagród. Film ma być wielkim hołdem złożonym wszystkim kaskaderom pracującym w Hollywood. W obsadzie produkcji są także: Winston Duke, Stephanie Hsu oraz Hannah Waddingham znana z serialu „Ted Lasso”. Autorem scenariusza jest Drew Pearce, mający w dorobku teksty do filmów „Iron Man 3” czy „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”. Premiera filmu „Fall Guy” odbędzie się w polskich kinach 1 marca 2024 roku.

zdj. Universal Pictures