Szykuje się serialowy hit. Arkadiusz Jakubik w nowym serialu Netfliksa – mamy zwiastun

W listopadzie Netflix pokaże kolejny polski serial. Tak zapowiada się „Informacja zwrotna”, produkcja bazująca na powieści Jakuba Żulczyka. Kryminalna opowieść z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tej jesieni. Zobaczcie zwiastun.

Polski serialInformacja zwrotna” w listopadzie na Netflix

Na 15 listopada na platformie Netflix zapowiedziano debiut serialu „Informacja zwrotna” stworzonego na podstawie popularnej powieści Jakuba Żulczyka. Głównego bohatera tej mrocznej opowieści – Marcina Kanię – zagrał Arkadiusz Jakubik, a w jego syna Piotrka wcielił się Jakub Sierenberg. Serial skupiający się na wewnętrznych zmaganiach, rozpaczliwym poszukiwaniu prawdy, przytłaczającej bezsilności i odkupieniu wyreżyserował Leszek Dawid do scenariusza napisanego przez Kacpra Wysockiego.

Głównym bohaterem serialu jest uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyruszający w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki. Jego celem jest odnalezienie zaginionego syna. „Informacja zwrotna” opisywana jest jako opowieść o poszukiwaniu sprawiedliwości i wewnętrzna próba odkupienia własnych win, a zarazem realistyczny do bólu obraz indywidualnej walki człowieka, który musi zmierzyć się z wieloletnimi konsekwencjami swojego uzależnienia.

Tak o nowej produkcji Netfliksa mówił autor książkowego pierwowzoru: „To powieść, na adaptacji której zależało mi szczególnie. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ciemną stronę Warszawy w serialu, tak, jak ja widziałem ją w wyobraźni, przelewając historię Marcina Kani na papier. Sądzę, że ta produkcja trafi w gusta fanów mrocznych, realistycznych opowieści pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji”.

W obsadzie serialu oprócz wspomnianych wyżej aktorów są też: Dominika Bednarczyk-Krzyżanowska, Nel Kaczmarek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Juliusz Chrząstowski, Agata Turkot, Marta Mazurek i Przemysław Bluszcz.

zdj. Netflix