T-Rex w nowym fragmencie 2. sezonu „Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego”

Netflix pokazał nowy fragment drugiego sezonu serialu „Park Jurajski: Obóz Kredowy” rozgrywającego się w świecie „Jurasic World”.

Przypomnijmy, że akcja serialu rozgrywa się w świecie znanym z filmowej serii zapoczątkowanej w 2015 roku i opowiada o grupie nastolatków przebywających na Isla Nublar podczas wydarzeń, które doprowadziły do uwolnienia wszystkich dinozaurów w parku. Na koniec pierwszego sezonu młodzi bohaterowie utknęli na dopiero co ewakuowanej, a zarazem opanowanej przez dinozaury wyspie Isla Nublar. Producent wykonawczy animacji, Scott Kreamer ujawnił, że w kontynuacji dojdzie do zmiany tonu względem debiutanckiej serii:

Cóż, zakładając, że zrobimy kolejne odcinki, zaczniemy w miejscu, w którym pozostawiliśmy te dzieciaki na końcu sezonu. A koniec sezonu jest taki, że zostają same na wyspie i mają tylko siebie. Wyobrażam sobie to tak, że jeśli będzie więcej to z pewnością zrobimy z tego opowieść survivalową. Coś w stylu „musimy opuścić tę wyspę”. (...)

Data premiery drugiego sezonu została zaplanowana na 22 stycznia 2021 roku. Producentami serialu są Steven Spielberg, Frank Marshall i Colin Trevorrow

źródło: Screen Rant / zdj. Netflix