Tak będzie wyglądał nowy Superman? Grał w „Modzie na sukces”

Poszukiwania nowego Supermana cały czas trwają, a w mieście pojawił się właśnie nowy kandydat, który chce przejąć po Henrym  Cavillu legendarną czerwoną pelerynę. Na listę potencjalnych gwiazdorów nowego filmu Jamesa Gunna wpisał się Pierson Fodé.

Nowy kandydat do roli Superman. Gdzie grał Pierson Fodé?

Nowy prezes DC Studios, który osobiście zajmie się wyreżyserowaniem nowego filmu o Supermanie do własnego scenariusza od tygodni poszukuje idealnego kandydata do zagrania nowego Człowieka ze stali. Wśród kandydatów pojawiło się właśnie nowe nazwisko. Swoją kandydaturę do roli Clarka Kenta przedstawił Pierson Fodé, aktor znany głównie z serialowych ról w mniej ambitnych produkcjach. Jego dotychczasowa kariera opiera się głównie o występ w ponad 200 odcinkach serialowej „Mody na sukces”. Zaliczył też epizod w „Dynastii” i, uwaga, pojawił się też w jednym odcinku „Supergirl”. Niedługo Pierson Fodé pojawi się w komediowej serii „Based on a True Story”, w której zagrali Kaley Cuoco i Chris Messina.

Zakulisowe źródła donoszą, że 31-letni aktor przesłał Jamesowi Gunnowi film przedstawiający jego kandydaturę do roli. W materiale znalazły się też wstawki z jego dzieciństwa, które spędził w małym miasteczku Moses Lake w stanie Waszyngton mające przypominać dzieciństwo Supermana na farmie Kentów. Źródło tych doniesień dodaje, że Gunnowi spodobało się to, co zobaczył. Wcześniej w kontekście roli nowego Supermana wymieniali byli David Corenswet, Jacob Elordi, Tom Brittney i Andrew Richardson.

 

źródło: variety.com / zdj. DC Comics