Tak brutalnie w Marvelu jeszcze nie było! Zwiastun nowego serialu

Marvel na początek 2024 roku przygotował dla swoich widzów premierę serialu „Echo”. Będzie to pod kilkoma względami wyjątkowa produkcja w dorobku całego MCU. Zobaczcie, jak brutalnie zapowiada się spin-off serialowych przygód Hawkeye'a.

Nowy serial Marvela będzie wyjątkowo brutalny. Zwiastun „Echo

Wydarzenia pokazane w serialu „Echo” rozegrają się po finale produkcji „Hawkeye”, którą mogliśmy oglądać na platformie Disney+ dwa lata temu. Nowa produkcja Marvela pokaże jak Maya Lopez podejmuję próbę znalezienia własnej drogi w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo. Aby tego dokonać, będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością i ponownie połączyć z kulturowym dziedzictwem, aby móc ruszyć naprzód.

Premiera serialu Echo” przypadnie w Polsce na 10 stycznia 2024 roku. Na pierwszy sezon złoży się 5 odcinków, które zostaną udostępniona na platformie Disney+ od razu w dniu premiery. Będzie to pierwszy serial, który zastosuje tego typu formę dystrybucji rozpowszechnioną przez platformę Netflix. Będzie to wyjątkowa premiera również pod innymi względami. Echo stanie się pierwszym serialem wyemitowanym pod szyldem nowego segmentu nazwanego Marvel Spotlight. Będzie też pierwszym serialem skierowanym do dorosłego widza i odznaczającym się tym samym brutalnością, której w Marvelu jeszcze nie widzieliśmy.

Kingpin w serialu Echo

Główną bohaterkę jeszcze raz zagrała Alaqua Cox, a w pozostałych rolach znaleźli się: Graham Greene znany między innymi z roli w filmie „Tańczący z wilkami” oraz Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning i Zahn McClarnon. Swoje role w serialu powtórzyli też Vincent D'Onofrio Charlie Cox wcielający się w Daredevila.

zdj. Miguel Lagôa / depositphotos / Disney