Tak Laurence Fishburne wypada jako kultowy bohater z „Wiedźmina”. Nowe zdjęcia z planu

Netflix nieustannie od kilku dobrych tygodni pracuje nad czwartym sezonem serialowego „Wiedźmina”. Po utracie swojej głównej gwiazdy produkcja postanowiła postawić na przyciągnięcie do siebie innych pierwszoligowych nazwisk. W czwartym sezonie pojawi się między innymi Laurence Fishburne, który został właśnie zauważony na planie serialu. Jak wypada w roli Regisa? Zobaczcie sami.

Laurence Fishburne jako Regis w 4. sezonie „Wiedźmina”

W okolicach Londynu trwają zdjęcia do czwartego sezonu serialu „Wiedźmina” i na planie pojawił się ostatnio jeden z aktorów, który dołączył do obsady w nowej serii. Widzieliśmy już, jak w roli Geralta prezentuje się Liam Hemsworth zastępujący Henry'ego Cavilla. Mogliśmy zobaczyć nowy strój Cirii granej przez Freyę Alan oraz powrót Anyi Chalotry do roli Yennefer. Teraz przyszła pora na to, aby przekonać się, jak w roli Regisa wypada Laurence Fishburne, którego nie trzeba przedstawiać fanom „Matriksa” czy „Johna Wicka”.

Sprawdź też: Prime Video stawia na klasykę. Kultowe filmy z lat 70. i 80. trafią na platformę.

Jego bohater debiutował w trzecim tomie sagi Sapkowskiego, w którym przyłączył się kompanii wiedźmina, stając się jednym z jego najbardziej lojalnych sojuszników. Emiel Regis powrócił też w zainspirowanej powieściami grze CD Projekt RED i odegrał istotną rolę w wydarzeniach fabularnego dodatku do „Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu”, zatytułowanego „Krew i Wino”.

„Wiedźmin” sezon 4 – kiedy premiera na Netflix?

Netflix nie ujawnił jeszcze, kiedy możemy spodziewać się samej premiery nowych odcinków, ale tendencja produkcyjna wyznaczona pierwszym i drugim sezonem pozwala założyć, że do debiutu nowych odcinków dojdzie najpewniej dopiero latem 2025 roku. 

zdj. CD Projekt