Tak wygląda nowy Clark Kent! Na planie Supermana pojawił się Frank Grillo i pierwszy złoczyńca!

Prace na planie nowego filmu o Supermanie pędzą jak szalone! W ostatnich dniach zalewają nas zdjęcia pokazujące już nie tylko Człowieka ze stali, ale także kolejne postacie, które pojawią się w pierwszej produkcji DCU. Zyskaliśmy też pierwsze spojrzenia na Clarka Kenta!

Superman zmienia się w Clarka Kenta! Na planie pojawił się złoczyńca!

Wczoraj zyskaliśmy okazję do tego, aby zobaczyć, jak w pełnym kostiumie w roli Supermana wypada David Corenswet, który w nowych produkcjach DC Comics zastąpi Henry'ego Cavilla w roli Człowieka ze stali. Dzisiaj otrzymaliśmy natomiast szansę, żeby pierwszy raz przyjrzeć się, jak będzie prezentowało się alter ego potężnego herosa, czyli Clark Kent. Jedna z kręconych scen, którą udało uchwycić się w obiektywie fotografów czających się blisko planu, przedstawia zagubionego Clarka pędzącego przez uliczny tłum do pracy w Daily Planet.

O ile do tej pory głównym orężem mającym odróżniać Clarka od Supermana były okulary i lekko zmieniona fryzura, to James Gunn postanowił postawić na nieco większą różnicę. Jak widać na zdjęciach poniżej, Clark Kent wyróżnia się względem Supermana nie tylko parą okularów, ale też wyjątkowo niechlujnie ułożonymi kręconymi włosami.

Sprawdź też: Obcy twarzą w twarz z główną bohaterką filmu „Alien: Romulus”. Kiedy premiera?

Prace na planie w Cleveland w stanie Ohio trwają w najlepsze i pojawiają się zdjęcia ujawniające kolejne gwiazdy produkcji o Supermanie. Na planie pojawiła się już Rachel Brosnahan grająca Lois Lane i Edi Gathegi jako Mister Terrific. Okazuje się też, że swoją rolę w filmie odegra Frank Grillo jako Rick Flag Sr. Bohater staje się coraz większą częścią filmowo-serialowego uniwersum DCU, bo wiemy, że odegra też istotną rolę w drugim sezonie serialu Peacemaker oraz animowanej serii o zespole Creature Commandos.

Bohater pojawił się na planie jako członek eskorty transportującej Supermana, w której pojawiła się tajemnicza postać w czarnej zbroi. Bohater wyglądający jak Noir z „The Boys” to najprawdopodobniej Ultraman – na jego stroju widzimy literę U. O tym, że ten złoczyńca pojawi się w filmie, mówiło się już wiele miesięcy temu, kiedy pojawił się przeciek sugerujący, że Superman będzie musiał stanąć do walki z własnym klonem stworzonym przez Lexa Luthora przy wykorzystaniu DNA Clarka Kenta. Nie ma to być jednak najpopularniejsza wersja sobowtóra Człowieka ze stali, jaką znamy z komiksów, czyli Bizzaro, a właśnie jakaś wersja Ultramana. W komiksach jest to zła wersja Supermana pochodząca z innego wszechświata.

zdj. Warner Bros.