Tak wygląda nowy Superman! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie w kostiumie!

Możemy już zacząć odliczanie do premiery nowego filmu o Supermanie. Na nieco ponad rok przed kinowym debiutem zupełnie nowej produkcji o Człowieku ze stali studio Warner Bros. zaprezentowało światu pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające następcę Henry'ego Cavilla!

Nowy odtwórca Supermana na pierwszym zdjęciu!

Już tylko nieco ponad rok dzieli nas od premiery nowego filmu „Superman”, w którym zobaczymy odświeżoną wersją Człowieka ze stali. Produkcja, w której rolę potężnego herosa od Henry'ego Cavilla przejmuje David Corenswet trafi do kin 11 lipca 2025 roku. Kampania promocyjna superbohaterskiego widowiska DC Studios właśnie wystartowała i na początek otrzymaliśmy od razu pierwsze spojrzenie na Supermana w jego kostiumie. Pierwsze zdjęcie pokazuje bohatera w dość brudnym i zużytym kostiumie, co sugeruje, że Clarka czeka wiele ciężkich starć.

James Gunn publikując pierwsze zdjęcie, dodał, że zostało ono zrobione na planie filmu przez Jessicę Miglio i nie było poddawane cyfrowej obróbce. Prace na planie widowiska wystartowały na przełomie lutego i marca i potrwają jeszcze przez najbliższe miesiące. O samej fabule produkcji wiemy na razie niewiele. Wiemy jedynie, że produkcja przedstawi historię Supermana, który od pewnego czasu jest już superbohaterem, a także doświadczonym dziennikarzem. W produkcji pojawi się też wiele innych superbohaterskich twarzy.

W obsadzie nowego filmu o Supermianie obok Davida Corensweta są także: Rachel Brosnahan grająca Lois Lane i Nicholas Hoult wcielający się w głównego złoczyńcę produkcji, czyli Lexa Luthora. W obsadzie są też Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

Superman nowy aktor

zdj. Warner Bros.