Tak wygląda nowy Superman. Czerwone spodenki w pełnej krasie na nowych zdjęciach

Mamy kolejną okazję do tego, aby przyjrzeć się nowemu odtwórcy roli Supermana. Właśnie do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu pokazujące Davida Corensweta, który w nowym uniwersum DC Comics zastąpi Henry'ego Cavilla w roli Człowieka ze stali. Aktor, przechadzając się po planie, ukrywa strój pod czarną narzutą, ale fotografom i tak udało się dostrzec Clarka Kenta w jego niebieskim kostiumie, które zdobią czerwone spodenki.

Oto nowy Superman. David Corenswet na nowych zdjęciach z planu

Zdjęcia do nowego filmu o Supermanie kręcone są od kilku dobrych miesięcy, a ostatnio ekipa filmowa widziana była między innymi w Cleveland w stanie Ohio.  Fotografom w końcu udało się uchwycić na planie samego Davida Corensweta. Aktor ma na sobie swój niebieski strój, ale pomiędzy kręceniem kolejnych scen starał się ukrywać go przed wszystkimi pod czarną narzutą. Nie do końca się to jednak udało, bo do sieci i tak wyciekły właśnie zdjęcia pozwalające nam przyjrzeć się kostiumowi na zdjęciach bez retuszu. Pierwszy raz widzimy też w pełnej krasie czerwone spodenki, które nowy Superman będzie nosił na niebieskim stroju.

Na nowych zdjęciach mamy  także okazję do dobrego przyjrzenia się fryzurze bohatera i możemy stwierdzić, że James Gunn nie postawił w tym aspekcie na żadną rewolucję. Otrzymaliśmy też zdjęcia pokazujące fragment planu, który najprawdopodobniej odegra część Metropolis i widzimy, że jak przystało na superbohaterską produkcję, na ulicach miasta doszło właśnie do poważnych uszkodzeń budynków, samochodów i jezdni. Nagranie z planu pokazuje natomiast, że wydarzenia te sprawiły, że na miejscu pojawiła się nie tylko policja z Metropolis, ale także amerykańska armia.

Sprawdź też: Romans z Nicole Kidman i western z Kevinem Costnerem. To najbardziej oczekiwane premiery tygodnia!

Film o Supermanie reżyserowany przez Jamesa Gunna do własnego scenariusza nie będzie historią genezą potężnego herosa. Produkcja pokaże widzom bohatera, który od pewnego czasu jest już obrońcą ludzkości, a także doświadczonym dziennikarzem Daily Planet. Swój udział w fabule będzie miało też wielu innych herosów znanych z kart komiksów DC.

W głównej obsadzie widowiska obok Davida Corensweta są także: Rachel Brosnahan grająca Lois Lane i Nicholas Hoult wcielający się w głównego złoczyńcę produkcji, czyli Lexa Luthora. W obsadzie są też Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho. Premiera filmu „Superman” planowana jest na 11 lipca 2025 roku.

zdj. Warner Bros.