Taką maskę założyłby Armie Hammer jako Batman. Zdjęcie ze skreślonego projektu

Snyder Cut” nie jest jedyną wersją „Ligi Sprawiedliwości”, której wyczekują fani widowisk DC. Wielu wciąż pamięta skreślony ponad dziesięć lat temu projekt George'a Millera, reżysera „Mad Maksa”, zatytułowany „Justice League Mortal”. Teraz do Internetu przedostało się zdjęcie przedstawiające wersję maski Batmana, którą na potrzeby filmu miał założyć Armie Hammer

Warner Bros. skreśliło „Justice League Mortal” w 2007 roku. Film miał skupić się na konflikcie superbohaterów DC Comics z Maxwellem Lordem, złoczyńcą, który wykradł należące do Batmana dane dotyczące słabych punktów każdego z herosów (scenariusz zapożyczał w tym kontekście wątki z komiksowej „Wieży Babel” Marka Waida).

Zdjęcie niewykorzystanej wersji maski traifło do sieci dzięki Ryanowi Unicombowi, reżyserowi dokumentu poświęconego „Justice League Mortal”. Zobaczycie na nim wersję zaprojektowaną do filmu Millera przez studio Weta Workshop. Unicomb dodaje, że prezentując zdjęcie, chciał pocieszyć fanów, strapionych sytuacją na świecie.

 

Źródło: Heroicchollywood.com / zdj. DC Comics