Takiego Thora jeszcze nie widzieliście! Wyciekła grafika promująca 4. fazę Marvela

Do sieci wyciekła grafika promująca nową fazę filmowego uniwersum Marvela, która ujawnia wyjątkowo zaskakujący wizerunek Thora. Bohater grany przez Chrisa Hemswortha doczekał się żółtego kostiumu oraz zupełnie nowego hełmu! Grafika daje nam także kolejne spojrzenie na wizerunek Natalie Portman w stroju Thora.

Jeśli grafika okaże się oficjalnym projektem Marvela odzwierciedlającym prawdziwy wygląd bohaterów z filmów, to możemy oczekiwać wyjątkowo odmienionego wizerunku Thora w jego czwartym filmie. Bohater ma otrzymać zupełnie nowy kostium, który będzie składał się głównie ze złotych i niebieskich elementów. Nowością będzie także odmieniony hełm. Wygląda na to, że inspiracją dla nowego stroju Thora były między innymi rysunki Walta Simonsona. Jedną z przykładowych plansz przedstawiających bohatera w podobnej zbroi znajdziecie poniżej.

Sprawdźcie też: Natalie Portman z młotem Thora i Odinson w nowej zbroi.

Warto również zauważyć, że grafika daje nam najprawdopodobniej pierwsze spojrzenie na nowy kostium Czarnej Pantery. W prawym rogu widzimy fragment czarno-fioletowego stroju, który może przywdziać postać zastępująca Chadwicka Bosemana.

Z nowych bohaterów Marvela na grafice pojawiła się natomiast Ms. Marvel, którą niedługo zobaczymy w solowym serialu dedykowanym platformie Disney+ oraz filmie z kolejnymi przygodami Kapitan Marvel. Obok Spider-Mana pojawił się także Shang-Chi, który po debiucie w swoim filmie ma stać się w przyszłości jedną z czołowych postaci Marvela

Premiera filmu „Thor: miłość i grom” odbędzie się w kinach już 8 lipca 2022 roku

marvel-faza-4-thor-nowy-stroj-jane-foster-natalie-portman (1).jpg

marvel-faza-4-thor-nowy-stroj-jane-foster-natalie-portman (2).jpg

thor-zbroja-zloto-niebieska-marvel.jpg

zdj. Marvel