Takiej Godzilli dawno nie było. Kolosalny jaszczur powraca w następnym zwiastunie

Teraz gdy wiemy już, że „Godzilla Minus One” zawita i do naszych kin, każda kolejna zapowiedź widowiska powoduje jeszcze większe emocje. Do sieci trafił właśnie następny pełny zwiastun filmu. Zerknijcie, jak nowy obraz o kultowym kaiju prezentuje się na niecały miesiąc przed premierą.

Film o Godzilli pojawi się w polskich kinach. Zobaczcie nowy zwiastun

Reżyserem produkcji, za którą odpowiada wytwórnia Toho, jest Takashi Yamazaki („Tu zawsze świeci Słońce”, „Dragon Quest: Your Story”). „Godzilla Minus One przenosi widzów do czasów powojennej Japonii. Dla bohaterów – mieszkańców zrujnowanego Tokio –  będzie to już kolejne spotkanie z tytułowym stworem, choć sam film nie jest bezpośrednim sequelem żadnego z uprzednich widowisk.

W dotychczasowych opisach wskazano jednak, że w produkcji znajdą się poszlaki pozwalające na połączenie jej ze światem, w którym rozgrywa się ostatnia trylogia animowanych filmów oraz widowisko „Shin Godzilla” z 2016 roku.

Od niedawna wiemy, że film doczeka się szerokiej dystrybucji w Europie. Prawa do pokazania produkcji w 38 krajach na starym kontynencie nabył dystrybutor Piece of Magic Entertainment. Premierę w Europie ustalono na 1 grudnia. To właśnie wtedy film zawita też do polskich kin, gdzie ma być dostępny także w formacie IMAX i 4DX.

zdj. Toho