„TÁR”, „Pukając do drzwi”, „Magic Mike: Ostatni taniec” i inne premiery DVD, Blu-ray na maj

W maju na rynku fizycznych wydań zadebiutują jedne z ostatnich kinowych nowości wytwórni Warner Bros. i Universal Pictures. Dystrybutor Galapagos przygotował na piąty miesiąc 2023 roku płytowe wydania między innymi z nominowanym do Oscara tytułem „TÁR” oraz thrillerem „Pukając do drzwi”, za który jako reżyser odpowiada M. Night Shyamalan. Poznajcie szczegółową rozpiskę premier.

Jako pierwszy w maju na płytach zadebiutuje trzeci i ostatni film z serii „Magic Mike”. Produkcja, w której w roli głównej wraca Channing Tatum, a na ekranie partneruje mu tym razem Salma Hayek, trafi na nośniki już 10 maja. Produkcja wyreżyserowana przez Stevena Soderbergha (trylogia „Ocean's”) doczeka się standardowych edycji na obydwu nośnikach DVD i Blu-ray.

Sprawdź też: HBO Max – lista serialowych i filmowych premier na kwiecień. „#BringBackAlice”, „Bullet Train”, „Sukcesja” i inne.

Na 18 maja wyznaczono natomiast premierę fizycznych wydań z filmem „Pukając do drzwi”, w którym zagrali Dave Bautista („Strażnicy Galaktyki”), Rupert Grint („Servant”) oraz Nikki Amuka-Bird. Produkcja nie trafi jednak na nośnik Blu-ray i doczeka się wyłącznie zwykłej edycji na DVD. Podobnie potraktowana została ostatnia z majowych premier, film „TÁR” walczący niedawno o Oscary. Produkcja z Cate Blanchett w roli głównej doczeka się tylko wydania DVD. Dystrybutor nie przygotował dla polskich widzów ani edycji Blu-ray, ani też wydania 4K UHD.

Majowe premiery na DVD, Blu-ray i 4K UHD:

  • „Magic Mike: Ostatni taniec” na DVD i Blu-ray – premiera 10 maja
  • „Pukając do drzwi” na DVD – premiera 18 maja
  • „TÁR” na DVD – premiera 25 maja

zdj. Universal Pictures