Tatiana Maslany zagra She-Hulk w serialu Marvela

Marvel znalazł w końcu swoją She-Hulk. Studio zdecydowało, że kuzynkę Bruce'a Banera w serialu dla platformy Disney+ zagra Tatiana Maslany.

Prace nad serialem o przygodach She-Hulk nabierają rozpędu. Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że za wyreżyserowanie większości odcinków pierwszego sezonu będzie odpowiadała Kat Coiro, a dzisiejsze doniesienia ujawniają, że Marvel zatrudnił do zagrania tytułowej bohaterki Tatianę Maslany. Aktorkę mogliśmy oglądać ostatnio w serialu „Perry Mason” emitowanym przez HBO. Wcześniej aktorka występowała w takich produkcjach jak: „3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii”, „Niszczycielka”, „Niezwyciężony”, „Orphan Black” oraz „Świat bez końca”.

Prace nad serialem o przygodach popularnej She-Hulk miały ruszyć już 6 lipca. Jednak data ta została ustalona przed pandemię koronawirusa i obecnie mówi się, że ekipa może wejść na plan najwcześniej jesienią. Premiery serialu nie powinniśmy oczekiwać wcześniej niż w drugiej połowie 2021 roku.

Na czele zespołu scenarzystów odpowiedzialnych za serial o She-Hulk stoi Jessica Gao mająca na koncie nagrodę Emmy za pracę przy serialu „Rick & Morty”. Gao pracowała również przy takich serialach jak „Dolina Krzemowa” i „Take My Wife”. Serial przedstawi Jennifer Walters jako odnoszącą sukcesy prawniczkę. Bohaterka ma w serialu zajmować się głównie sprawami superbohaterów, ale jej codzienne obowiązki w sądzie będą przeplatane także superbohaterskimi zadaniami.

źródło: deadline.com / zdj. BBC America