Te dwa seriale Polacy oglądają teraz najchętniej. To największe hity na Netflix

Po tym, jak ostatnio na platformie Netflix spora część widzów koncentrowała się na serialowych tytułach od konkurencyjnych serwisów streamingowych, teraz prym ponownie wiodą już oryginalne nowości Netfliksa. Te dwa seriale to teraz najchętniej oglądane produkcje wśród Polaków.

Netflix TOP 10 dzisiaj – Tajemniczy thriller rządzi teraz wśród polskich widzów

Na początku kwietnia wśród polskich widzów Netfliksa sporą uwagę przyciągały nowości, które streamingowy gigant nabył od konkurencyjnych platform. Największą popularnością cieszył się serial „Stamtąd” zabierający nas do niewielkiego miasteczka wyjętego prosto z sennego koszmaru, które więzi każdego, kto do niego dociera. Netflix pokazał jak na razie tylko jeden z dwóch dostępnych sezonów i jak na razie nie wiemy jeszcze, czy Stamtąd” pojawi się na Netfliksie także z drugą serią, ale w każdej chwili możecie obejrzeć ją na HBO Max. Obecnie serial utrzymuje się jeszcze w TOP 10 najchętniej oglądanych seriali w Polsce, ale zajmuje ósme miejsce.

Sprawdź też: Ten weekend należy do filmowych premier! Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Prime Video i Apple TV+?

Liderami są teraz oryginalne produkcje Netfliksa. Prym widzie debiutujący w środę kryminalny thriller „Antracyt”. To francuski miniserial opowiadający o tajemniczym zbiorowym samobójstwie członków sekty z małej alpejskiej wioski. Trzydzieści lat po tym zdarzeniu w dziwnych okolicznościach ginie kobieta, która odprawiała rytuały tej społeczności, co zaburza delikatną równowagę z trudem odzyskaną przez mieszkańców. Szybko znajduje się idealny podejrzany — Jaro Gatsi, młodzieniec z przestępczą przeszłością, który przybył w góry, by przywrócić swoje życie na właściwe tory.

Niemieckie gangi i walka o przetrwanie Polacy chętnie oglądają serial „Kanciarze

Kanciarze netflix

Drugim najpopularniejszym aktualnie serialem na platformie Netflix jest natomiast niemiecka produkcja „Kanciarze”. Głównym bohaterem tej kryminalnej produkcji jest Charly, który wiedzie spokojne życie u boku rodziny w Berlinie… do czasu, gdy dopada go mroczna przeszłość. Starzy „znajomi” grożą, że zmącą jego sielankę, i zmuszają mężczyznę do kradzieży cennej monety. Joseph, gangsterski kierowca z Wiednia, ma wywieźć łup do Austrii.

Misterny plan spala jednak na panewce, gdy wywiązuje się strzelanina i ktoś traci życie. Wówczas losy Charly’ego i Josepha w sposób nieunikniony splatają się ze sobą — mężczyźni są zmuszeni uciekać i zapewnić bezpieczeństwo najbliższym Charly’ego. Czy dwóch kanciarzy da radę ocalić to, co dla nich najważniejsze, i stawić czoła gangom z Berlina, Wiednia i Marsylii?

 

TOP 10 Najpopularniejszych filmów na Netflix w Polsce (13 kwietnia)

 1. „Piep*zyć Mickiewicza”
 2. „Rzeźbiarz łez”
 3. „Snajper. Jednostka specjalna G.R.I.T”
 4. „Wyjdź za mnie”
 5. „Mumie”
 6. „Co zrobiła Jennifer”
 7. „Nic na siłę”
 8. „Mocny temat”
 9. „Niepokój”
 10. „Sing 2”

TOP 10 Najpopularniejszych seriali na Netflix w Polsce (13 kwietnia) 

 1. „Antracyt”
 2. „Kanciarze”
 3. „Kicia Kocia”
 4. „Problem trzech ciał”
 5. „The Good Doctor”
 6. „Parasyte: The Grey”
 7. „Noc u progu lata”
 8. „Stamtąd” sezon 1
 9. „Szkoła złamanych serc” sezon 2
 10. „Porwanie lotu 601”

zdj. netflix