Tę melodramę pokochali widzowie Netfliksa. Teraz wraca z 2. sezonem

Niecałe trzy miesiące trwała przerwa między 1. a 2. sezonem serialu „Krawiec” na Netfliksie. Turecki hit melodramatyczny powróci do oferty streamera z nowymi odcinkami już w przyszłym tygodniu, po tym jak stał się niespodziewanym przebojem na całym świecie. Oto co czeka fanów serii w nadchodzącej porcji epizodów.

Serial podąża za Peyami Dokumacı, młodym i sławnym krawcem, który odziedziczył talent i udany biznes po swoim dziadku. Kiedy bohater zaczyna szyć suknię ślubną dla narzeczonej swojego przyjaciela, na wierzch wychodzą mroczne sekrety, które niebawem wywrócą ich życie do góry nogami. Tytuł oparto na prawdziwej historii.

Sprawdź też: Kolejna spora zmiana na Netfliksie stała się faktem. Z tego planu subskrypcyjnego użytkownicy już nie skorzystają

Krawca” wyreżyserował Cem Karci na podstawie skryptu autorstwa, który sporządzili Rana Mamatlıoğlu oraz Bekir Baran Sıtkı. Obsadę serialu tworzą m.in. Çağatay UlusoySalih Bademci,  Şifanur GülOlgun Şimşek, a także Ece Sükan. Planem twórców jest stworzenie pięciu sezonów.

2. sezon serialu „Krawiec” zadebiutuje w ofercie Netfliksa dokładnie 28 lipca.

Zdj. Netflix