Te trzy seriale to teraz największe hity Netfliksa w Polsce. TOP 10 filmów i seriali

Ostatnio na Netflix pojawiło się sporo nowości ze świata seriali. Wśród nich znalazło się kilka polskich produkcji, które okazały się najpopularniejszymi premierami minionego tygodnia. Które polskie seriale oglądamy na Netfliksie najchętniej? Przed Wami zestawienie TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali.

Co Polacy oglądają na Netflix najchętniej? Te nowości na Netflix były najpopularniejsze

W ostatnim tygodniu największą uwagę polskich widzów na platformie Netflix przyciągał serial „Morderczynie” bazujący na powieści napisanej przez Katarzynę Bondę. Produkcja powstała jako serial oryginalny platformy Viaplay, ale wręcz w błyskawicznym tempie została przeniesiona do oferty Netfliksa. W macierzystym serwisie serial debiutował 27 października, a już 29 listopada stał się dostępny na platformie Netflix. Produkcja okazała się hitem Netfliksa i przyciągnęła w minionym tygodniu (27 listopada-3 grudnia) najwięcej widzów w Polsce i wyprzedziła w naszym kraju globalny serialowy hit Netfliksa ostatnich dni, czyli produkcję „Zupełnie normalna rodzina”.

Szwecki thriller nakręcony na podstawie książki Mattiasa Edvardssona pod tym samym tytułem zajął w Polsce drugie miejsce, ale na całym świecie był najpopularniejszym serialem zeszłego tygodnia wśród produkcji nieanglojęzycznych. W naszym kraju pierwszą trójkę zamyka serial „Informacja zwrotna” stworzony na powieści Jakuba Żulczyka z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej.

Netflix nowości serial Morderczynie

Najpopularniejsze seriale na Netflix TOP 10

 1. „Morderczynie”
 2. „Zupełnie normalna rodzina”
 3. „Informacja zwrotna”
 4. „Squid Game: Wyzwanie”
 5. „Zmasakrowani”
 6. „Zły chirurg: Pod ostrzem skalpela”
 7. „Będziesz następna”
 8. „The Crown”
 9. „Erynie”
 10. „Ninjago: Powstanie smoków”

Najpopularniejsze filmy na Netflix TOP 10

 1. „Leo”
 2. „Rodzinne zamiany”
 3. „Przepis na romantyczne święta”
 4. „Ostatnie wezwanie do Stambułu”
 5. „Niedokończone życie”
 6. „Grinch”
 7. „Morbius”
 8. „Najlepsze święta w życiu”
 9. „Świąteczny pensjonat”
 10. „Gra o przetrwanie”

zdj. Lacey Barton / depositphotos