„Ted Lasso” powróci w okolicach sierpnia 2022. Pierwsze informacje o 3. sezonie

W ofercie platformy streamingowej Apple TV+ zadebiutował dziś finałowy odcinek drugiego sezonu hitowego komediodramatu „Ted Lasso”. Wkrótce po udostępnieniu finałowego rozdziału, w sieci ukazał się wywiad z producentem wykonawczym i showrunnerem serii, Billem Lawrencem.

Z rozmowy dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że „Ted Lasso” powróci z trzecim sezonem w przyszłym roku. Wskazując przybliżoną datę premiery następnych odcinków, Lawrence wymienił okolice sierpnia 2022.

Producent odniósł się też do ujawnionych wcześniej planów na zamknięcie historii ulubionego trenera brytyjskiej drużyny piłkarskiej na trzeciej serii. Lawrence wyjaśnił, że ogromny sukces serii nie zmienił oryginalnych zamysłów na zakończenie głównego wątku produkcji. Twórcy są jednak otwarci na kontynuowanie historii, w przypadku zainteresowania ze strony Apple'a.     

Wolałbym uniknąć odpowiadania [na to pytanie], więc powiem tylko, że nawet jeśli „Ted Lasso” potrwa dłużej [niż trzeci sezon] to historia którą opowiadają nasi scenarzyści ma początek, środek i koniec dla tych trzech pierwszych sezonów. Więc być może powędruje po tym w inne miejsca. 

Lawrence wyjaśnił też, że mimo pozornego zakończenia w drugim sezonie wątków terapeutki Sarah, granej przez aktorkę Sarah Niles oraz Trenta Crimma z dziennika The Independent (w tej roli James Lance), obie postacie będą miały „znaczną rolę” w trzecim sezonie. 

Źrodło: Deadline / zdj. Apple