Tego filmu na Prime Video nikt się nie spodziewał! Fani anime będą zachwyceni

Platforma Prime Video przychodzi do nas z kolejną nie lada niespodzianką. Do serwisu trafiła właśnie niespodziewanie produkcja „Ghost in the Shell 2.0” będąca odświeżoną wersją kultowego anime z 1995 roku.

Odświeżona wersja „Ghost in the Shell” trafiła do streamingu!

Legendarnej produkcji „Ghost in the Shell” z 1995 roku wyreżyserowany przez Mamoru Oshiiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać? Film stworzony na podstawie mangi o tym samym tytule autorstwa Masamune Shirowa obrósł już kultem i należy do najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku.

Produkcja zrewolucjonizowała świat filmowej animacji, ale w 2008 roku zdecydowano się na stworzenie odświeżonej wersji historii o Motoko Kusanagi. Nowy film zachowywał wierność oryginałowi w warstwie fabularnej, ale wiele scen stworzono zupełnie od nowa przy wykorzystaniu nowych technik animacji. Film okraszono też nowym miksem ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Kenjiego Kawaia.

Film nie był do tej pory dostępny w szerokiej dystrybucji w ramach polskiego streamingu, ale od dzisiaj możecie oglądać go już w ofercie serwisu Prime Video. Obecna w nim wersja wyposażona jest w polskiego lektora i napisy.

zdj. Aleksandar Ilic / depositphotos