Tego serialu nie możecie przegapić! W końcu wiemy, kiedy trafi do Polski

Odwlekana od miesięcy polska premiera jednego z najlepiej ocenianych seriali tego roku w końcu stała się w pełni realna. Platforma SkyShowtime potwierdziła, kiedy doczekamy się wreszcie premiery wyczekiwanego przez wielu widzów serialu „Poker Face” stworzonego przez Riana Johnsona, twórcę takich hitów jak „Na noże” czy „Glass Onion”.

Serial „Poker Face” trafi niedługo na SkyShowtime

Debiutujący w styczniu tego roku serial „Poker Face” doczeka się w końcu polskiej premiery. Produkcja emitowana za oceanem w serwisie Peacock trafi w najbliższych miesiącach do oferty serwisu SkyShowtime. Po tym, jak serial zbierał bardzo dobre recenzje od widzów oraz krytyków polscy widzowie wypatrywali wieści na temat jego premiery w naszym kraju i pod koniec maja zapowiedziano w końcu, że „Poker Face” trafi do końca bieżącego roku do oferty SkyShowtime. Dzisiaj wiemy już, że stanie się to we wrześniu. Dzienna data nadal nie jest jednak znana. 

Sprawdź też: SkyShowtime zapowiada serialowe i filmowe premiery. „Poker Face”, „Babilon” i inne

Główną rolę w „Poker Face” gra Natasha Lyonne znana między innymi z serialu „Orange is the New Black”. Produkcja utrzymana w konwencji „mystery-of-the-week” opowiada historię Charlie, kobiety z niezwykłą zdolnością do rozpoznawania kłamstw. Bohaterka wyrusza w drogę swoim Plymouthem Barracuda i na każdym przystanku spotyka nowych bohaterów i dziwne zbrodnie, których nie może nie rozwiązać. Każdy z 10 odcinków dotyczy innej sprawy. Serial został już oficjalnie przedłużony na drugi sezon.

Pozytywnie pierwszy sezon serialu „Poker Face” ocenia aż 98% ze 101 recenzji. Średnia ocena krytyków to 8,40 w dziesięciostopniowej skali. Wśród widzów udany seans miało 80% głosujących, a średnia nota to 4,10 w pięciostopniowej skali.

zdj. SkyShowtime