Ten rozdział „The Walking Dead” zabierze nas do Francji. Nowa zapowiedź serialu o Darylu Dixonie

Już tylko niecały miesiąc dzieli nas od amerykańskiej premiery nowego serialu z filmowego uniwersum „The Walking Dead”. Z tej okazji do sieci trafiła jeszcze jedna zapowiedź nadchodzącego wielkimi krokami spin-offu, którego głównym bohaterem jest ulubieniec fanów Daryl Dixon (powracający do tej roli Norman Reedus). Rzućcie okiem, jak przedstawia się europejska wyprawa protagonisty.

Daryl Dixon wraca do uniwersum „The Walking Dead”. Fabuła nowego serialu

Po zakończeniu wydarzeń głównej serii Daryl trafi do Francji. Bohater spotka na swojej drodze Isabelle, przedstawicielkę tajemniczej grupy religijnej, z którą połączy siły. Podczas wspólnej podróży oboje będą musieli mierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Jedną z głównych ról w produkcji odegra też Quinn - Brytyjczyk wysiedlony ze swojego kraju, który stał się wyjątkowo potężną personą na mapie postapokaliptycznego Paryża.

Przypomnijmy, że w minionym miesiącu stacja AMC zdecydowała się o przedłużeniu serialu o Darylu Dixonie na 2. serię (ten sam los spotkał również emitowany od czerwca „The Walking Dead: Dead City, w którym widzowie śledzić mogą dalsze poczynania Maggie i Negana). Wraz z Reedusem obsadę wrześniowej propozycji z uniwersum TWD tworzą przede wszystkim Clémence Poésy (Isabelle) oraz Adam Nagatis (Quinn).

Sprawdź też: „Misja Stone” – recenzja nowego filmu Netfliksa. Licencja na zanudzanie

Kiedy premiera serialu „The Walking Dead: Daryl Dixon”? Ile będzie odcinków?

Na stanowisku showrunnera serialu znalazł się David Zabel. Premiera „The Walking Dead: Daryl Dixon” odbędzie się dokładnie 10 września. Na całość debiutanckiego sezonu złoży się 6 odcinków.

Zdj. AMC