Teściowie wrócili i mają swoją wersję piosenki „Podaruj mi trochę słońca”

Teściowie wracają i przynoszą ze sobą nową wersję piosenki „Podaruj mi trochę słońca” wykonywanej w oryginalne przez Ewę Bem. Zobaczcie, jak w aranżacji klasyka poradził sobie Chango promujący film „Teściowie 2” w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej, w którym zobaczymy Maję Ostaszewską, Izabelę Kunę, Adama Woronowicza, Eryka Kulma JR oraz Andrzeja Zielińskiego.

Popularna komedia „Teściowie” wraca z drugą częścią

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm Jr) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Sprawdź też: Na Netflix wróciło kilka ŻELAZNYCH klasyków. Chętni na powtórkę?

Teściowie 2” wejdą do polskich kin 15 września tego roku. Za scenariusz filmu, tak jak w przypadku pierwszej części, odpowiada Marek Modzelewski. Reżyserią zajęła się tym razem Kalina Alabrudzińska.  

zdj. Next Film