Tęsknicie za Strażnikami Galaktyki? Na Disney+ wkrótce zadebiutuje coś idealnie dla Was

Disney+ szykuje gratkę dla fanów najlepszych odsłon filmowego-serialowego uniwersum Marvela. Już w najbliższą środę do streamingowej oferty zawita nowa odsłona animowanych przygód Groota, których producentem wykonawczym ponownie został James Gunn. Zbiór krótkich metraży raz jeszcze skonfrontuje widzów z dorastającym bohaterem „Strażników Galaktyki”. 

Drugi sezon serialu „Ja jestem Groot” będącego antologią krótkometrażowych filmów skupiających się na przeróżnych historiach Groota z czasu jego dorastania. Przypomnijmy, że fabuła pierwszej serii zabrała widzów do okresu pomiędzy wydarzeniami z filmów „Strażnicy Galaktyki 2” i „Avengers: Wojna bez granic”. W debiutanckiej serii widzowie otrzymali okazję, by przyjrzeć się, jak układały się pierwsze przygody Groota i jak humanoidalny bohater, będący w fazie odpowiadającej ludzkim pięciolatkom, nauczył się mówić i poruszać.

Sprawdź też: Przed nami szalony tydzień! Aż 11 głośnych premier do obejrzenia na Netflix, HBO Max i Disney+

Groot dorasta. Ile odcinków znajdzie się w nowym zbiorze animacji MCU?

Ja jestem Groot Disney+.JPG

Reżyserka i scenarzystka serii Kristen Lepore wskazuje, że wraz z nowym sezonem zobaczymy nieco tylko starszą wersję ulubionego bohatera – tym razem ma on znaleźć się w wieku odpowiadającym sześciu lub siedmiu „ludzkim” latom. „Z pewnością nie zabraknie jego dziecięcego ducha” – czytamy w wywiadzie z Lepore. „W pierwszym odcinku posmakuje zadań rodzicielstwa i z pewnością czegoś się nauczy. Tak samo jak z prawdziwymi dziećmi w tym wieku: nie brakuje momentów, w których zachowuje się jak bobas i tych drugich – gdy przejawia mądrość dalece wykraczającą poza jego lata”

Do roli showrunnera serii powrócił przy okazji nowych odcinków Ryan Little. Z kolei producent wykonawczy, nad projektem obok Gunna czuwał też Kevin FeigeDrugi sezon serial „Ja jestem Groot” zadebiutuje na platformie Disney+ dokładnie 6 września. Na nową serię ponownie złoży się pięć krótkometrażowych odcinków

Źródło: D23 / zdj. Marvel