„The Batman” – Bruce Wayne ofiarą przestępców na zdjęciach z planu

Prace nad nowym filmem o Batmanie trwają właśnie w Londynie, a do sieci trafiła galeria nowych zdjęć z planu, na których pojawia się gang szalonych przestępców.

Na zdjęciach widzimy scenę, w której kaskader Roberta Pattinsona zostaje napadnięty podczas joggingu w parku. Nie jest jasne, czy dubler głównego gwiazdora filmu otrzymał jedną z ról w produkcji i wcieli się w mieszkańca Gotham, który staje się ofiarą dziwnie wyglądających zbirów, czy może będzie to scena, w której gang napadnie samego Bruce'a Wayne'a.

Zdjęcia możecie zobaczyć na Justjared.com.

jusfvefe-min.jpg

W obsadzie nowego Batmana są: Robert Pattinson jako Batman/ Bruce Wayne, Zoë Kravitz jako Selina Kyle, Paul Dano jako Edward Nashton, Jeffrey Wright jako policjant James Gordon, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako prokurator z Gotham Gil Colson, Jayme Lawson jako kandydująca na burmistrza Bella Reál, Andy Serkis jako Alfred i Colin Farrell jako Oswald Cobblepot.

Film ma być prawdziwą historią kryminalną i skoncentrować się na sprawie morderstw, które próbuje rozwiązać Mroczny Rycerz. Podczas tropienia mordercy Batman będzie trafiał na kolejne ślady, które mają prowadzić go do jego najpopularniejszych przeciwników. Solowy „The Batman” zawita do kin 25 czerwca 2021 roku.

źródło: Jusjared.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics