„The Idol” – wyciekł zwiastun nowego serialu HBO z Lily Rose-Depp i piosenkarzem The Weeknd

Do sieci przedostał się pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu HBO pt. „The Idol”, za który odpowiada piosenkarz The Weeknd oraz Sam Levinson, czyli twórca telewizyjnego hitu platformy „Euforia”. Zapowiedź została przedpremierowo wyświetlona w trakcie trasy kanadyjskiego muzyka po Ameryce Północnej.

Produkcja ma opowiedzieć historię samopomocowego guru i zarazem lidera współczesnego kultu, który nawiązuje skomplikowaną relację z początkującą gwiazdą muzyki popowej. W głównych rolach serialu „The Idol” występują The Weeknd, właściwie Abel Makkonen Tesfaye oraz Lily Rose-Depp, którą mogą kojarzyć widzowie takich tytułów jak „Król” czy „Planetarium”.

Sprawdź też: HBO Max – lista serialowych i filmowych premier na drugą połowę lipca. Co obejrzymy na platformie?

Warto przypomnieć, że wiosną tego roku do mediów przedostała się informacja, iż serial uległ sporym modyfikacjom, które w założeniu miały znacznie wpłynąć na jego kierunek kreatywny, a także obsadę i ekipę filmową. Oprócz wspomnianych wyżej twórców serial współtworzą także Amy Seimetz („Dziewczyna z doświadczeniem”) jako reżyserka oraz Joe Epstein jako showrunner

Źródło: Twitter / Zdj. IMDB