„The Morning Show” – kolejne nazwisko w 3. sezonie dramatu Apple’a. Z serialem związała się Natalie Morales

Trwają przygotowania trzeciego sezonu „The Morning Show”, jednej z głośniejszych produkcji Apple TV+. Do obsady dramatu biorącego na tapet kulisy telewizji śniadaniowej dopisano właśnie Natalie Morales, aktorkę z „Już nie żyjesz” i „Lekcji życia”.

Morales wcieli się w postać Kate Danton, najlepszej przyjaciółki Stelli (granej przez Gretę Lee) z czasów studenckich. W dawnych latach obie bohaterki były częścią startupu, którym opiekował się Paul Marks, obecnie korporacyjny tytan zainteresowany nabyciem sieci UBA. Jak niedawno ujawniono, w samego Marksa wcieli się Jon Hamm („Mad Men”). 

Od trzeciego sezonu w „The Morning Show pojawiać będą się również Nicole Beharie, Tig Notaro oraz Stephen Fry. Role z poprzednich sezonów powtórzą natomiast Julianna Marguiles, Jennifer AnistonReese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin, Marcia Gay Harden, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian i Valeria Golino.

Sprawdź też: Michelle Monaghan najnowszą gwiazdą komedii akcji „The Family Plan”. W głównej roli Mark Wahlberg.

Zdjęcia do trzeciego sezonu już się rozpoczęły. Przypomnijmy, że między seriami nastąpiła zmiana na stanowisku showrunnerki. Miejsce Kerry Ehrin (twórczyni odpowiedzialnej za dwa pierwsze sezony) zajęła Charlotte Stoudt („House of Cards”, „Homeland”).

Źródło: Variety / zdj. Netflix