„The Morning Show” ze słabszą oglądalnością niż „Ted Lasso”

W ubiegły piątek na platformie Apple TV+ zadebiutował drugi sezon serialu „The Morning Show”. Okazuje się, że produkcja z Jennifer Aniston oraz Reese Witherspoon w rolach głównych zaliczyła nieco słabszą oglądalność niż drugi sezon komediowej produkcji „Ted Lasso” z Jasonem Sudeikisem w roli głównej.

Pod koniec lipca do oferty serwisu Apple'a trafił drugi sezon serialu „Ted Lasso”, który niedawno świętował zebranie siedmiu statuetek na gali Emmy. Jak już informowaliśmy, debiutancki odcinek nowej serii był najczęściej oglądaną premierą w historii serwisu Apple TV+ i przyciągnął w ciągu pierwszych trzech dni 374 tys. amerykańskich gospodarstw domowych.

Wydawało się, że „Ted Lasso” nie będzie mógł cieszyć się rekordem zbyt długo, ponieważ na 17 września zapowiedziana została premiera drugiego sezonu „The Morning Show”. Okazało się jednak, że nowa seria serialu z Jennifer Aniston zaliczyła nieco słabszą oglądalność. Jak informuje Samba TV, w ciągu pierwszego weekendu debiutancki odcinek zobaczyło 343 tys. amerykańskich gospodarstw domowych.

Dzisiaj na platformie Apple TV+ zadebiutował drugi odcinek nowego sezonu „The Morning Show”.

zdj. Apple