„The Office. Opowieść o kultowym serialu” – książka objęta patronatem medialnym Filmożerców już w sprzedaży. Konkurs!

W listopadzie ukazała się książka „The Office. Opowieść o kultowym serialu" od wydawnictwa Zysk i S-ka. Portal Filmozercy.com objął nad nią patronat medialny. Zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami o bestsellerze autorstwa Andy'ego Greene'a oraz do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jego egzemplarz.

O książce

Wcześniej nieznane historie zza kulis kultowego sitcomu, opowiedziane przez jego twórców, scenarzystów i aktorów.

Kiedy ostatnio widzieliście się z Jimem, Pam, Dwightem, Michaelem i resztą pracowników Dunder Mifflin? Być może w 2013 roku, kiedy wyemitowano finalny sezon serialu… a może wczoraj wieczorem, kiedy obejrzeliście trzy odcinki z rzędu. Tak czy inaczej, długo po pierwszej emisji ten sitcom nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a jego fani szukają kolejnych informacji o ulubionym serialu.

Andy Greene w swojej książce, napisanej na podstawie szczegółowych badań i ekskluzywnych wywiadów, zabierze czytelników za kulisy Biura. Przypomni ulubione sceny i odcinki i opisze historię ich powstania, a także opowie o wcześniej nieznanych szczegółach związanych z serialem, takich jak walka o jego utrzymanie na antenie, gdy NBC chciało zrezygnować z emisji po zaledwie sześciu odcinkach, i nieudana próba obsadzenia Jamesa Gandolfiniego w roli nowego szefa po odejściu Steve'a Carella.

Ta książka jest prawdziwą gratką dla wszystkich fanów serialu, który zmienił nie tylko oblicze telewizji i popkultury, lecz również to, jak postrzegamy pracę w biurze.

Specyfikacja książki

 • Tytuł oryginału: „The Office: The Untold Story of the Greatest Sitcom of the 2000s: An Oral History”
 • Autor: Andy Greene
 • Przekład: Filip Filipowski
 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • ISBN: 978-83-8202-706-8
 • Liczba stron: 520
 • Cena okładkowa: 59,90 zł
 • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
 • Format: 140x205 mm
 • Data premiery: 15 listopada 2022 roku

The Office. Opowieść o kultowym serialu - okładka książki (wydawnictwo Zysk i S-ka)

Gdzie kupić?

Pełny przegląd ofert

Konkurs!

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Zysk i S-ka mamy do rozdania trzy sztuki bestsellera, którego autorem jest Andy Greene. Zadanie konkursowe jest bardzo proste i polega na przekonaniu nas, że to właśnie w Wasze ręce powinna trafić książka „The Office. Opowieść o kultowym serialu”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując „The Office – konkurs”. Konkurs trwa do 17 listopada 2022 roku włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

 1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 17 listopada 2022 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
 2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zaakceptuje regulamin konkursu, wpisując w treści wiadomości adnotację „Akceptuję regulamin konkursu”. Zgłoszenia bez akceptacji nie będą brane pod uwagę.
 3. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
 4. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy książkami, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od powiadomienia drogą mailową o wygranej.
 5. Portal Filmozercy.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodami, za nie dostarczenie ich w planowanym terminie oraz za wszelkie ewentualne uszkodzenia powstałe podczas ich transportu.
 6. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
 7. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
 8. W związku z obowiązującym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), laureaci akcji o wygranej zostaną powiadomieni wyłącznie drogą mailową w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu (17 listopada 2022 roku).

źródło: zdj. główne NBC / Universal Television / materiały prasowe wydawnictwo Zysk i S-ka