„The Walking Dead” sezon 10 – nadchodzi koniec świata

Stacja AMC zaprezentowała nową zapowiedź dziesiątego sezonu serialu „The Walking Dead”, w którym główni bohaterowie będą musieli ponownie walczyć o przetrwanie z Szeptaczami chcącymi sprowadzić na świat kompletną zagładę.

Premiera 10. sezonu planowana jest na 6 października tego roku. W stałej obsadzie powrócą Melissa McBride, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton i Jeffrey Dean Morgan.

W 10. sezonie z serialem pożegna się Danai Gurira, grająca Michone. W najnowszym sezonie aktorka pojawi się już tylko w kilku odcinkach na przestrzeni dziesiątej serii. Nowymi członkami obsady będą Kevin Carroll, który wcieli się w mężczyznę o imieniu Virgil, który opisywany jest jako inteligentnym i zaradnym człowiek desperacko próbujący odnaleźć swoją rodzinę oraz Thora Birch, która wcieli się w Gammę, nową członkinię Szeptaczy. Bohaterka ma być całkowitym przeciwieństwem córki Alfy, Lydii, która w dziewiątym sezonie opuściła grupę swojej matki i trafiła do zespołu Daryla.

źródło: zdj. AMC