„They/Them” – Kevin Bacon w pełnym zwiastunie slashera LGBTQIA+ od scenarzysty „Gladiatora”. Kiedy premiera?

Platforma Peacock udostępniła pełny zwiastun slashera osadzonego w nurcie „queer empowerment story” zatytułowanego „They/Them”, w którym w jednej z ról głównych zobaczymy Kevina Bacona („Miasto na wzgórzu”). Aktor wcieli się w rolę apodyktycznego kierownika obozu dla osób LGBTQIA+, podczas którego uczestnicy mają być poddani terapii konwersyjnej („terapii” zmiany orientacji).

Kevin Bacon jako homofob na obozie grozy. Fabuła horroru „They/Them”

Do podszytego grozą campingu na tydzień przyjeżdża grupka osób nie-cispłciowych oraz transpłciowych. Z czasem, gdy metody stosowane przez zwierzchników obozu stają się coraz bardziej niebezpieczne, obozowicze zostają zmuszeni do współpracy między sobą. Nie minie wiele czasu, nim trafią na tajemniczego mordercę, który zaczyna zbierać ofiary.

Sprawdź też: Nowe „Ciche miejsce” z dużym opóźnieniem. Prequelowe widowisko od reżysera „Świni” trafi do kin dopiero w 2024 roku

Slasher LGBTQIA+ od studia Blumhouse. Twórcy i obsada „They/Them”. 

Reżyserem filmu jest John Logan, trzykrotnie nominowany do Oscara scenarzysta, który znany jest z pracy nad takimi tytułami jak „Gladiator”, „Skyfall” czy „Aviator”. Projekt, który jest dla Amerykanina debiutem reżyserskim powstał według jego własnego skryptu. Wśród producentów slashera znaleźli się Jason Blum oraz Michael Aguilar

Oprócz Bacona w obsadzie filmu „They/Them” występują również Theo Germaine („Wybory Paytona Hobarta”), Carrie Preston („Żona idealna”), Anna Chlumsky („Kim jest Anna?”), Quei Tann („Drodzy biali!”), Austin Crute („Daybreak”), Anna Lore („All American”), Monique Kim („Zabójczy urok”), Cooper Koch („Daddy”) oraz Darwin del Fabro.

Rzuć okiem na: Gotowi na ostateczne starcie? Zobaczcie zwiastun horroru „Halloween Ends”

„They/Them” – kiedy premiera nowego slashera?

Film zadebiutuje na platformie streamingowej Peacock dokładnie 5 sierpnia 2022 roku. Na ten moment nie mamy jeszcze informacji odnośnie polskiej premiery produkcji.

Źródło i zdj. Peacock