Thomas Jane poluje na wilkołaki w zwiastunie „Hunter’s Moon”

Thomas Jane („Mgła”) pojawi się w tym roku w nowym kameralnym horrorze podejmującym tematykę kudłatych likantropów. „Hunter's Moon” zapowiada się co prawda na klasyczny przykład kina klasy C, ale warto rzucić okiem — wilkołactwo nieczęsto staje się przedmiotem zainteresowania współczesnych reżyserów, a Jane niejeden raz udowodnił, że średniawej produkcji potrafi swoją obecnością nadać walor zjadliwości. Bloody Disgusting pokazał dziś pierwszy zwiastun. Zobaczcie sami. 

Opis dystrybutora:

Kiedy rodzice opuszczają miasto, trzy nastolatki decydują się zorganizować imprezę w domu na przedmieściach. Gdy na miejscu pojawia się też lokalny gang, przyjaciółki będą zmuszone do obronienia się przed zagrożeniem wewnątrz domu, ale i znalezienia sposobu do powstrzymania spragnionej krwi bestii, która czyha za drzwiami, gotowa rozprawić się z nimi jedna po drugiej.

Według zapowiedzi film ma obejść się bez premiery kinowej i trafić prosto na krążki DVD już 24 marca. „Hunter's Moon” będzie też dostępny w wersji cyfrowej i do wypożyczenia w amerykańskim VOD.  Producentem obrazu jest Lionsgate

 Źrodło: Bloodydisgusting.com / zdj. Lionsgate