Tim Burton wraca do kultowej lokacji. Pierwsze zdjęcie z planu „Soku z żuka 2”

Tim Burton postanowił uczcić zakończenie prac na planie „Soku z żuka 2”. Reżyser zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z planu pokazujące jedną z kultowych lokacji z pierwszej produkcji, która trafiła do kin w 1988 roku. Uważajcie na głowy!

Tim Burton na planie „Soku z żuka 2”. Oficjalne zdjęcie z planu

Reżyser Tim Burton potwierdził na Instagramie, że zgodnie z ostatnimi informacjami, prace na planie „Soku z żuka 2” zostały już zakończone. Z tej okazji reżyser pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie z planu. Prace nad wyczekiwaną kontynuacją popularnej produkcji z końcówki lat 80. ubiegłego wieku zostały wstrzymane latem tego roku na zaledwie dwa dni przed zakończeniem. Po zakończeniu strajku aktorów ekipa mogła jednak w końcu wrócić na plan i szybko uwinęła się z dokończeniem prac.

„Właśnie skończyłem zdjęcia do Soku z żuka 2” – napisał reżyser w mediach społecznościowych. „Dziękuję wszystkim zaangażowanym”.

Film będzie kontynuacją kultowego filmu Burtona z 1988 roku. Do tytułowej roli wrócił Michael Keaton. Swoje role powtórzyły także Winona Ryder i Catherine O'Hara. Wśród nowych gwiazd produkcji są Jenna Ortega, Monica Bellucci, Justin Theroux oraz Willem Dafoe, który jak ujawnił niedawno, wcielił się w aktora, który występował w filmach klasy B. Po śmierci jego bohater zostaje natomiast detektywem w zaświatach. Do kin „Sok z żuka 2” wejdzie 6 września 2024 roku.

Sok z Żuka 2 Tim Burton

zdj. Warner Bros.