Timothy Olyphant zmierzy się z Obcym. Aktor z główną rolą w serialu „Alien”

Znamy kolejnego gwiazdora serialu „Obcy”. Do obsady produkcji dołączył właśnie Timothy Olyphant, który podpisał kontrakt na jedną z głównych ról w serialowym spin-offie kultowej serii zapoczątkowanej w 1976 roku przez film Ridleya Scotta. Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat postaci, w którą wcieli się Olyphant i inne nazwiska, które dołączyły do obsady.

Timothy Olyphant z główną rolą w serialu Obcy

Timothy Olyphant odegra jedną z głównych ról w serialu „Obcy” i będzie główny gwiazdorem obok Sydney Chandler. Aktor zagra Kirsha, androida będącego mentorem i trenerem Wendy granej przez Chandler. Główna bohaterka jest hybrydą, meta-człowiekiem posiadającą mózg i świadomość dziecka, ale ciało dorosłego.

W obsadzie serialu znaleźli się także Alex Lawther mający wcielić się w żołnierza o imieniu CJ, Samuel Blenkin znany między innymi z ostatniego sezonu „Czarnego lustra”, który zagra prezesa futurystycznej korporacji, a także Essie Davis jako Dame Silvia, Adarsh ​​Gourav jako Slightly i Kit Young jak Tootles.

Obcy nowy serial i film

Akcja serialu rozegra się na Ziemi na wiele lat przed pojawieniem się Ellen Ripley. Fabuła będzie osadzona tylko na 70 lat w przyszłości. Projekt ma w pewnej części skupić się na rywalizacji wielkich korporacji tworzących sztuczną inteligencję. Przedsięwzięcie ma być połączeniem kina grozy z oryginalnego „Obcego” z 1979 roku oraz filmu akcji w duchu pierwszego sequela zrealizowanego siedem lat później przez Jamesa Camerona. Ridley Scott jest jednym z producentów serialowego widowiska.

źródło: deadline.com / zdj. Xavier Collin / depositphotos