To będzie jak „Milczenie owiec” na koncercie Taylor Swift. Zwiastun thrillera „Pułapka”

Latem tego roku do kin z nowym filmem powróci M. Night Shyamalan. Popularny reżyser wprowadzi na duży ekran kolejny thriller, który tym razem rozegra się w niecodziennej scenerii. „Pułapka” z Joshem Hartnettem  w roli seryjnego mordercę próbującego wymknąć się policji doczekała się nowego zwiastuna.

Nowy thriller M. Night Shyamalana, czyli „Milczenie owiec” na koncercie Taylor Swift

Pułapka”, czyli kolejny thriller od reżysera takich hitów jak „Szósty zmysł”, „Split” czy „Pukając do drzwi”, opowie historię ojca, który zabiera swoją nastoletnią córkę na koncert wielkiej gwiazdy muzyki pop. Mężczyzna szybko uświadamia sobie jednak, że cały koncert jest skrupulatnie zaplanowaną pułapką na schwytanie seryjnego mordercy, czyli właśnie jego. 

Sprawdź też: Nowy tydzień to nowe hity! Gliniarz z Beverly Hills i Minionki wracają! Co jeszcze obejrzymy?

Shyamalan przekonywał, że „Pułapka” będzie różniła się od jego poprzednich filmów i opisywał swoją nową produkcję jako połączenie czarnego humoru i thrillera. Według reżysera jego nowe przedsięwzięcie będzie niczym „Milczenie owiec” rozgrywające się na koncercie Taylor Swift. Shyamalan komplementował też w jednym z wywiadów Josha Hartnetta, który miał w pełni zaangażować się w prace na planie i zanurzył się w złożoność swojego bohatera.

Kinową premierę filmu „Trap” wyznaczono już na 2 sierpnia tego roku. Tego samego dnia produkcja zawita też do widzów w Polsce. W obsadzie znaleźli się także: Hayley Miles („Niezapomniane”), Marnie McPhail („Dream Scenario”) oraz Vanessa Smythe („The Expanse”). W gwiazdę pop wcieliła się natomiast córka reżysera Saleka Night Shyamalan.

 

zdj. Warner Bros.