To będzie nowy hit? Serialowy thriller medyczny „Sortownia” z Andrzejem Chyrą ze zwiastunem

Latem do widzów trafi nowy polski serial „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Siły przy tworzeniu nowej produkcji zabierającej nas na oddział  warszawskiego SOR-u połączyły CANAL+ i Telewizji Polsat.  Zobaczcie dwa zwiastuny serialu i poznajcie jego datę premiery.

Andrzej Chyra w serialu „Sortownia”. Będzie hit?

Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. Lekarze SOR-u każdego dnia walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także z trudnymi realiami polskiej służby zdrowia. Jednym z nich jest doktor Jacek Woliński, który w całości poświęcił się pracy. To nie tylko jego życiowa misja, ale też jedyna szansa na zapomnienie o demonach przeszłości. Woliński przez pacjentów określany jest jako „dobry lekarz”, ale czy na pewno to dobry człowiek? Rozdarty pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy mogą jej nie zaznać, staje przed trudnymi moralnie decyzjami i z każdym kolejnym przypadkiem coraz bardziej osadza się w roli pana życia i śmierci. Wybawcy lub kata.

Sprawdź też: Takiego serialu jeszcze nie było! Nowość Netfliksa z wielką gwiazdą już dostępna.

Chyrze na ekranie partnerują: Ilona Ostrowska, Izabela Dąbrowska, Artur Barciś, Mariusz Bonaszewski, Marcin Czarnik oraz wschodzące gwiazdy rodzimej kinematografii takie jak Jaśmina Polak, Olga Goldys i Natalia Jędruś.

Reżyserką serialu jest Anna Kazejak. Scenariusz napisali Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Piotr Niemyjski. Premiera serialu „Sortownia” została wyznaczona na 16 czerwca. Dwa pierwsze odcinki zadebiutują wówczas w serwisach streamingowych Polsat Box Go i CANAL+ online. Kolejne odcinki będą publikowane w obu serwisach w piątki.

zdj. Maria Wytrykus