To będzie pierwszy filmowy hit 2024 roku na Netflix. Akcyjniak z Kevinem Hartem

Netflix zaczyna 2024 rok od swojego kolejnego filmu oryginalnego. Tym razem hitem platformy ma okazać się heistowa komedia „Skok w przestworzach”, w której głównym gwiazdorem będzie Kevin Hart („Jumanji: Przygoda w dżungli”). Zobaczcie finałowy zwiastun.

To ma być pierwszy filmowy hit Netfliksa 2024 roku

Do realizacji „Skoku w przestworzach” (org. tytuł „Lift”), Netflix przymierzał się jeszcze w 2020 roku. Film miał debiutować na platformie w poprzednich miesiącach, ale finalnie trafił na listę styczniowych premier 2024 roku. Produkcja opowiada historię międzynarodowej ekipy złodziei pod wodzą Cyrusa Whitakera (Kevin Hart), która zamierza ukraść 500 milionów dolarów w złocie z samolotu pasażerskiego lecącego 12 000 metrów nad ziemią.

Film zawita do oferty Netfliksa na początku przyszłego roku, dokładnie 12 stycznia.

W obsadzie widowiska są także: Vincent D'Onofrio grający Dentona, mistrza kamuflażu, bliskiego przyjaciela Whitakera i kluczowego gracza w jego ekipie oraz Gugu Mbatha-Raw (znana między innymi z roli Ravonny w serialu MCU „Loki”), wcześniej wspomniany Billy Magnussen („Wieczór gier”), Úrsula Corberó („Dom z papieru”), piosenkarka Yun Jee KimSam Worthington („Avatar: Istota wody”), Burn Gorman („Pacific Rim: Rebelia”), Jean Reno („Leon zawodowiec”) oraz Jacob Batalon, czyli ekranowy Ned z ostatniej trylogii filmów o Spider-Manie.

Film wyreżyserował F. Gary Gray mający w swoim dorobku takie produkcje jak „Straight Outta Compton”, „Włoska robota”, „Men in Black: International” czy „Szybcy i wściekli 8”. Za scenariusz odpowiadają z kolei Dan Kunka („12 rund”) oraz Jeremy Doner, autor tekstu do filmowej biografii Elvisa Presyela z docenioną rolą Austina Butlera.

zdj. Netflix