To jednak Jodie Comer zagra nową Sue Storm w filmie o Fantastycznej czwórce? Nowe przecieki z Marvela

Ogłoszenie obsady nowego filmu o Fantastycznej czwórce będzie jedną z głównych atrakcji podczas zapowiedzianego na najbliższy weekend wydarzeni D23. Na chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem castingów do nowych wersji popularnych bohaterów pojawiła się plotka sugerująca, że na scenie jako Sue Storm przedstawiona zostanie Jodie Comer.

Niedawno pojawiły się pogłoski sugerujące, że na panelu D23, na którym Marvel będzie promował swoje kolejne superbohaterskie produkcje, pojawi się sporo nowych twarzy. Wśród aktorów łączonych z MCU wymieniani byli: John Boyega, Henry Cavill, Jodie Comer, Daisy Edgar-Jones, John Krasinski, Giancarlo Esposito oraz Denzel Washington. Cześć z nich była w przeciekach łączona z filmem „Fantastyczna czwórka”, w którym – zgodnie z jeszcze wcześniejszymi plotkami – głównego bohatera ma zagrać Penn Badgley. Mówiło się, że ekranową Sue Storm, czyli partnerkę Reeda Richardsa wcieli się Daisy Edgar-Jones i chociaż o jej angażu do roli wspominały dwa niezależne źródła, to fani, spoglądając na powyższą listę zdecydowanie częściej wymieniali Jodie Comer jako idealną kandydatkę do wcielenia się w popularną superbohaterkę.

Sprawdź też: Gigantyczna obniżka ceny abonamentu Disney+. Jak skorzystać z promocyjnej oferty?

Teraz okazuje się, że Comer może być także wymarzoną kandydatką do roli według samego Marvela. Według najnowszych przecieków aktorka, którą w zeszłym tygodniu umieszczono na krótkiej liście potencjalnych gwiazd walczących o role, zostanie ogłoszona jako Sue Storm podczas panelu Marvela na D23. Wcześniej w gronie kandydatek obok Comer znajdowały się także: Lily James („Pam i Tommy”), Amanda Seyfried („Mamma Mia!”), Phillipa Soo („Hamilton), Saoirse Ronan („Lady Bird”) i Vanessa Kirby („Mission: Impossible - Fallout”).

źródło: John Campea / zdj. BBC America / Marvel