To ma być kolejny hit na Netflix. Nadchodzi ekranizacja słynnej mangi „Yu Yu Hakusho”

Netflix mocno postawił na adaptacje mang i zamierza cały czas rozwijać ten gatunek seriali. Już za chwilę do serwisu zawita „Yu Yu Hakusho”, czyli ekranizacja popularnej mangi Yoshihiry Togashiego. Zobaczcie pełny zwiastun.

Netflix z kolejnym serialem na bazie mangi. Mamy zwiastunYu Yu Hakusho

Bohaterem serialu jest Yusuke Urameshiego, chłopak uwielbiający wdawać się w bójki, który pewnego dnia ratuje życie małego dziecka, ale sam ginie w wypadku. Gdy Yusuke orientuje się, że spogląda z góry na swoje martwe ciało, nie może otrząsnąć się z szoku. Wówczas kobieta o imieniu Botan, która okazuje się przewodniczką po zaświatach, wyjawia mu szokującą prawdę — nikt nie przypuszczał, że delikwent taki jak Yusuke umrze, spełniając dobry uczynek. Dlatego nie przeznaczono mu miejsca ani w niebie, ani w piekle. Chłopak dostaje szansę, by powrócić do swojego ciała, pomyślnie przechodzi wielką próbę i zostaje detektywem z zaświatów. Wkrótce Yusuke orientuje się, że wpadł na trop tajemnicy oplatającej świat ludzi, demonów i duchów.

Serial „Yu Yu Hakusho” trafi na platformę Netflix już 14 grudnia. Głównego bohatera zagrał Takumi Kitamura znany z ról w takich serialach jak „Misuteri to iunakare”, „Doctor” oraz „Nijiiro Carte”. W obsadzie jest także Jun Shison, który pojawi się na ekranie jako Kurama.

zdj. Netflix