To nie koniec „Seksu w wielkim mieście”! Będzie 3. sezon serialu „I tak po prostu”

Platforma Max podjęła decyzję o zamówieniu trzeciego sezonu serialu „I tak po prostu”. Streamer przedłużył odcinkową kontynuację kultowego „Seksu w wielkim mieście” tuż przed emisją finałowego odcinka serii drugiej, w której do regularnych bohaterek (epizodycznie) dołączy Kim Cattrall jako Samantha. 

W trakcie bieżącej emisji spora część fanów „I tak po prostu” spekulowała, że cykl może dobiec końca wraz z ostatnim epizodem drugiej serii. Wielki finał zaplanowano na jutro, czyli 24 sierpnia, jednak użytkownicy platformy HBO Max w naszym kraju będą mogli zobaczyć odcinek w ten piątek - 25 sierpnia. Dodajmy jednak, że prace nad zapowiedzianą właśnie serią nie będą mogły rozpocząć się w najbliższym czasie - wszystko to oczywiście z powodu wciąż trwających strajków w Hollywood.

Sprawdź też: Widzowie pokochali ten film. W końcu zobaczymy go na HBO Max!

W finale 2. sezonu wspomniana Cattrall dołączy do swych obsadowych koleżanek z „Seksu w wielkim mieście”, czyli Sarah Jessiki Parker (Carrie), Cynthii Nixon (Miranda) oraz Kristin Davis (Charlotte). Emitowana obecnie seria kontynuuje wątki kobiet, które dalej eksplorują w swym życiu takie tematy jak rodzina, miłość i związki. Obok gwiazd HBO obsadę „I tak po prostu” tworzą też m.in. Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman czy Evan Handler

Źródło: THR / Zdj. Max