Widzowie pokochali ten film. W końcu zobaczymy go na HBO Max!

Platforma HBO Max przygotowuje dla nas kolejną filmową premierę goszczącą w tym roku na ekranach kin. We wrześniu do oferty serwisu trafi świetnie przyjęty przez widzów dramat „Mężczyzna imieniem Otto” z Tomem Hanksem w roli głównej. 

Kolejna głośna premiera zmierza na HBO Max. To film z Tomem Hanksem

Debiutujący pod koniec stycznia w polskich kinach film „Mężczyzna imieniem Otto” z Tomem Hanksem w roli głównej zmierza w końcu do streamingu. Produkcja w reżyserii Marca Forstera („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „World War Z”) będąca amerykańską wersją szwedzkiego komediodramatu sprzed kilku lat trafi na platformę HBO Max dokładnie 24 września. Film dostępny będzie w serwisie z polskim lektorem oraz napisami. W serwisie Rotten Tomatoes film zebrał 70% pozytywnych recenzji od krytyków, ale zdecydowanie bardziej spodobał się widowni. Wśród wystawionych ocen aż 97% jest pozytywna, a średnia ocena wynosi 4,7 w pięciostopniowej skali.

Koniecznie sprawdź też:

Filmu opowiada historię Otto Andersona (w tej roli Hanks), zrzędliwego wdowca, który trzyma się swych ściśle ustalonych zasad. Kiedy obok wprowadza się młoda, pełna życia rodzina, Otto spotyka sympatię w ciężarnej Marisol, która wywróci jego świat do góry nogami. Produkcja opisywana jest jako afirmująca życie, ciepła komedia o miłości i nieoczekiwanej przyjaźni. Pierwotną podstawą dla obydwu filmów: szwedzkiego i amerykańskiego, była książka autorstwa Fredrika Backmana. Powieść na filmowy język na potrzebę hollywoodzkiej przeróbki przełożył David Magee, dwukrotnie nominowany do Oscara scenarzysta mający na koncie takie tytuły jak „Akademia Dobra i Zła” czy „Życie Pi”. 

 

zdj. HBO Max