To nie żart! W grudniu na Netfliksie zagramy w trzy części „GTA”

Netflix na poważnie wchodzi do branży gier wideo. Streamingowy gigant przygotował na grudzień dla swoich widzów prawdziwą bombę. Na platformie będzie można zagrać w trzy częściGTA!

W grudniu w trzy części „GTA” zagramy na Netflix!

Od dobrych kilku miesięcy Netflix próbuje coraz mocniej przyciągać do siebie klientów również za sprawą gier wideo. Do tej pory ten obszar działalności nie był jednak zbyt popularny wśród grona odbiorców. W grudniu może się to jednak zmienić. Platforma przygotowała wyjątkowo nostalgiczną porcję premier. Do oferty trafią aż trzy części uwielbianej przez graczy serii „Grand Theft Auto” stworzonej przez studio Rockstar.

Trzy klasyczne gry z serii „Grand Theft Auto” dostępne będą dla graczy od 14 grudnia. Osoby opłacające abonament Netfliksa będą mogły całkowicie za darmo i bez dodatkowych opłat zagrać w mobilne wersje „Grand Theft Auto III”, „Grand Theft Auto: Vice City” i „Grand Theft Auto: San Andreas”. Wystartowało właśnie rejestrowanie się do gier za pośrednictwem preorderów dostępnych w Apple App Store, Google Play i aplikacji mobilnej Netflix.

Netflix wybrał sobie idealny moment na podrzucenie klasycznych odsłon serii widzom, bowiem seria ostatnio ponownie stała się głośnym tematem wśród graczy. Kilka tygodni temu Rockstar zapowiedziało, że w grudniu doczekamy się pierwszej zapowiedzi „Grand Theft Auto 6”. Obecnie w ofercie gier mobilnych Netfliksa znajduje się przeszło 80 tytułów, z których część nawiązuje do popularnych filmów i seriali platformy. Poszerzenie działalności streamingowej platformy na gry ma zwiększać popularność Netfliksa oraz sprawiać, że użytkownicy więcej czasu spędzają w środowisku tworzonym przez streamingowego giganta. Dodajmy, że wszystkie trzy części „GTA” trafią do oferty Netfliksa w wersji definitywnej.

zdj. RockStar