To on będzie głównym przeciwnikiem nowego Supermana. Fani będą zadowoleni

Przygotowania do wejścia na plan nowego filmu o Supermanie idą pełną parą. Główny gwiazdor produkcji rozpoczął właśnie trening fizyczny do roli,  a my poznaliśmy nowe informacje na temat fabuły, które ujawniają głównego przeciwnika nowego Człowieka ze stali.

Nowy Superman zameldował się na siłowni. Corenswet trenuje do roli

Zdjęcia do filmu „Superman: Legacy” mają wystartować w marcu przyszłego roku, a produkcja ma być gotowa na 11 lipca 2025 roku i wszystko wskazuje na to, że jak na razie przygotowania idą zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Główny gwiazdor filmu, czyli David Corenswet rozpoczął niedawno przygotowania do roli i zameldował się na siłowni, aby zbudować większą masę mięśniową i poprawić sylwetkę, tak aby była godna Człowieka ze stali. Aktorowi wcielającemu się w Clarka Kenta będą towarzyszyli na planie Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

Kto będzie głównym złoczyńcą filmu Superman: Legacy”. Fani czekali na niego od lat

Kto będzie przeciwnikiem Supermana

Tymczasem zza kulis docierają do nas nowe informacje na temat fabuły filmu. Dowiedzieliśmy się z nich między innymi, kto zostanie głównym złoczyńcą produkcji tworzonej przez Jamesa Gunna i tego, na jakim etapie swojej superbohaterskiej kariery jest Clark. Według doniesień wielkim złym produkcji „Superman: Legacy” zostanie nie kto inny jak Brainiac. Złoczyńca znany też jako Vril Dox, to pochodzący z Kryptonu android będący jednym z głównych antagonistów Supermana w komiksach DC. Brainiac przemierza kosmos w poszukiwaniu nowych planet i po zebraniu o nich informacji doprowadza do ich zagłady. W filmie Gunna poznamy Supermana, który jest na początku swojej superbohaterskiej kariery i nie jest jeszcze powszechnie znany. Cały świat pozna go jednak za sprawą wydarzeń, do których dochodzi na Bliskim Wschodzie, gdzie terroryści zdobyli technologię pochodzącą z Kryptonu.

Tymczasem Amanda Waller i reprezentujący amerykańską armię Sam Lane wysyłają swoich ludzi, aby przyjrzały się tej sprawę – oboje uważają, że za całą sytuację odpowiedzialny jest właśnie Superman. Po tym, jak Clark Kent dowiaduje się o technologii pochodzącej z jego świata, chce ją zdobyć, mając nadzieję, że okaże się ona brakującym elementem układanki pozwalającej odkryć, skąd pochodzi. Z czasem okazuje się, że za całym tym zamieszaniem stoi właśnie Brainiac.

zdj. Twitter.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics