To one staną na czele drużyny Young Avengers! Zaskakujący powrót w „Spider-Manie 4”?!

Marvel szykuje aktualnie nie tylko dwa filmy o nowym wcieleniu drużyny Avengers, ale także pierwszą produkcję poświęconą zespołowi Young Avengers, która ma zaprezentować widzom przygody młodszych herosów łączących siły w walce z zagrożeniem. Kto będzie stał na czele zespołu? Pojawiły się też nowe informacje na temat „Spider-Mana 4”, które zaskoczą wielu z Was.

Nadchodzi nowa drużyna Young Avengers!

Disney wprowadzał ostatnio spore zmiany w swoich planach dotyczących dalszego rozwijania filmowo-serialowego uniwersum Marvela i niektóre projekty zostały skasowane lub odłożone na półkę. Wygląda jednak na to, że wśród nich nie znalazła się produkcja poświęcona drużynie Young Avengers.

Według najnowszych przecieków projekt nadal jest w fazie rozwoju, a studio wybrało już nawet dwie liderki grupy mające poprowadzić grupę młodszych superbohaterów do walki z pierwszym poważnym zagrożeniem. Na czele drużyny stanie zgodnie z oczekiwaniami Kate Bishop grana przez Hailee Steinfeld, a drugą liderką będzie Kamala Khan znana też jako Ms. Marvel (w tej roli Iman Vellani).

Grunt pod to, że to właśnie Ms. Marvel i Kate Bishop staną na czele zespołu, położyła już scena po napisach w filmie „Marvels”, kiedy to widzieliśmy, że Kamala Khan stara się zwerbować uczennicę Hawkeye'a do nowej drużyny i wspomina, że ma kilka innych kandydatów na oku – wymieniona zostaje między innymi Cassie Lang, córka Scotta Langa grana przez Kathryn Newton.

Kingpin w „Spider-Manie 4”? Będzie też zaskakujący powrót

Marisa Tomei Tom Holland Venom

Ostatnio coraz głośniej robi się w świecie superbohaterskich produkcji o „Spider-Manie 4”. Ostatnio pojawiły się przecieki sugerujące, że w filmie zobaczymy Venoma, który jak się okazuje, nie będzie jednak odgrywał głównej roli w fabule produkcji.

To oznacza, że pojawią się też inni złoczyńcy, którzy staną do walki z Pajączkiem. Nieoficjalne przecieki zapowiadają, że Shocker (Bokeem Woodbine) i Skorpion (Michael Mando) będą działali na usługach Kingpina, a drugi z nich zwiąże się z Venomem, tak jak miało to miejsce w komiksach.

Sprawdź też: Na tę premierę czekaliście! „Diuna 2” w końcu do obejrzenia w streamingu!

Ostatecznie symbiont zostanie jednak przeniesiony na Petera Parkera i zobaczymy na ekranie kultowy czarny kostium. To jednak nie koniec rewelacji, bo pojawił się kolejny, jeszcze bardziej interesujący przeciek. Mówi on o tym, że w filmie ma pojawić się Marisa Tomei wracająca do roli cioci May

Jej bohaterka zginęła jednak w poprzedniej produkcji, więc nie wiemy na ten moment, czy studio chce przywrócić ją do życia za pomocą magi, czy pokazać jej alternatywną wersję z innego uniwersum. Dodajmy do tego, że według najnowszych doniesień, kandydatami do wyreżyserowania filmu „Spider-Man 4” są Adil El Arbi i Bilall Fallah pracujący przy serialu „Ms. Marvel”. Zdjęcia mają wystartować jesienią tego roku, tak aby film mógł pojawić się w kinach jeszcze w 2025 roku.

zdj. Marvel